اجاره بالگرد
اجاره بالگرد

اجاره هلیکوپتر ساعتی و روزانه

اجاره هلیکوپتر ساعتی و روزانه

پرواز با هلیکوپترهای مدرن به مقصد دلخواه شما یکی از خدمات جدید این روزای کشور شده است، 

اجاره هلیکوپتر ساعتی و روزانه
اجاره هلیکوپتر ساعتی و روزانه

هلی کوپتر به جای ماشین عروس
گرچه دستاوردهای دنیای غرب با تاخیر به کشور می رسد ولی امکانات رفاهی و مصرفی زودتر از تصور، پایشان به اینجا باز می شود، سفر با هواپیمای شخصی یا کشتی شخصی گرچه سالهای سالها در غرب رایج است، ولی هنوز به ایران نیامده بود که ظاهرا پای آن به کشور در مراسم عروسی باز شده است. بسیاری از زوج های جوان به داشتن ماشین عروس عجیب، قدیمی و یا گران قیمت علاقه مند هستند. در مقابل برخی نیز به ماشین های معمولی بسنده می کنند.اجاره ماشین عروس

امروز برای برگزاری یک جشن عروسی شیک و به یاد ماندنی در تهران، عروس و دامادهای پولدار پایتخت نشین، هلی کوپتر را جایگزین ماشین عروس خود کرده اند.

برگزاری مراسم عروسی می تواند یکی از اتفاق های خوشایند برای هریک از زوج های جوانی باشد که آماده تشکیل زندگی مشترک هستند، در این میان هر یک از کشورهای جهان، رسم و رسوم خاص و ویژه خود را برای برگزاری چنین مراسمی دارند؛ البته این امر بسته به شرایط افراد نیز متفاوت است، به طوری که برگزاری چنین مراسمی در شهر و روستا و حتی از شهری به شهر دیگر تفاوت های چشمگیری با یکدیگر دارند.

اما آنچه امروز وجه تمایز جشن های عروسی در شهرها به خصوص کلانشهری مثل تهران شده، میزان تمکن مالی افراد است، به گونه ای که هرچه فرد پولدارتر باشد جشن تجملاتی تری را برگزار می کند.

شاید در آینده ایی نه چندان دور اجاره خودرو طباطبایی اجاره هلیکوپتر را برای شما عزیران فراهم کند و شما بتوانید علاوه بر استفاده آن برای عروسی آن را برای استفاده شخصیتان هم اجاره کنید. البته باید گواهینامه خلبانی  را حتما داشته باشید یا اگر ندارید Helicopter را با خلبان اجاره کنید 

+1

7 نظرات

  1. سلام و خسته نباشید
    اجاره هلیکوپتر ساعتی چقدر میباشد با خلبان و بی خلبان .

    0
  2. سلام خسته نباشید واسه اصفهان هم میشه کرایه کرد

    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *