اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه 
اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه 

اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه

اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه 

خودرو هیوندای النترا ۲۰۱۶  یکی از خودرو های اکونومی با تعرفه ارزان در شرکت های اجاره خودو می باشد که ما این ماشین محبوب کره ایی را برای شما فراهم کرده اییم تا با اجاره ماشین ارزان بدون ودیعه نقدی به راحتی بتوانید خودرو اجاره ایی را تهیه کنید.اجاره خودرو طباطبایی علاوه بر دستگاهای آلمانی خودرو های کره ایی متعددی را موجود دارد و اگر شما نیاز به اجاره هیوندای دارید می توانید با ما همکاری کنید. شرایط اجاره خودرو در ایران بسیار سختگیران می باشد و ما بر آن شدیم شرایط متفاوتی را ایجاد کنیم تا شما مشتریان عزیز دچار آشفتگی نشوید. 

اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه 
اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه

اجاره خودرو بدون ودیعه به این عنوان نیست که شما ودیعه ایی را در امانت شرکت نگذارید اما شرایط کمی متفاوت تر است اگر ودیعه نقدی ندارید و خودرو ایرانی به نام خودتان دارید می توانید آن را به امانت در یکی از پارکینگ های عمومی بگذارید.

اگر خودروی هم ندارید می توانید با ارائه سند ملکیتان در امانت شرکت خودرو خودتان را اجاره کنید. 

هیوندا النترا  مدل ۲۰۱۶ در نمایشگاه خودرو پاریس یکی از خودروهایی بود که توجه خیلی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه را به خود جلب کرد. نسل بعدی هیوندای النترا کامپکت سدان قرار است تا اواخر امسال ارائه شده و در سال ۲۰۱۶ در معرض فروش قرار گیرد. بر این اساس، هیوندای در مدل ۲۰۱۶ از النترا برخی تغییرات انجام داده تا با نسل کنونی یک وداع مناسب داشته باشد.

بزرگترین تغییر، اضافه‌شدن تریم النترا «ولیو ادیشن» است که در بین تریم پایه SE و تریم سطح بالاتر لیمیتد قرار می‌گیرد. مدل «ولیو ادیشن» تنها با موتور ۱/۸ لیتری چهار سیلندر و گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته در دسترس قرار می‌گیرد و این در حالی است که در مدل SE می‌توان با شروع قیمتی برابر ۱۸۰۷۵ دلار از یک گیربکس دستی ۶ دنده استفاده کرد.

اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه 
اجاره هیوندای النترا بدون ودیعه

این خودرو نیز برخی تغییرات در زمینه امکانات به خود دیده است. در مدل ۲۰۱۶ این خودرو، صندلی‌های چرمی و سقف آفتاب‌گیر دیگر به شکل استاندارد در دسترس نیستند و در ازای آن قیمت خودرو به اندازه ۱۳۵۰ دلار کاهش یافته است. قیمت هیوندای النترا اسپورت با گیربکس دستی ۲۱۰۷۵ دلار و با گیربکس اتوماتیک ۲۲۰۷۵ دلار اعلام شده است. تریم «اسپورت» اولین بار برای مدل ۲۰۱۴ معرفی شده و شامل یک موتور قوی‌تر ۲ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۷۳ اسب‌بخار می‌شود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *