ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین در ماه

ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین در ماه

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی در حالی که هنوز تعداد فراوانی از معاملات اجاره وسایل نقلیه جدید در این ماه برای ۱۹۹ دلار و یا کمتر است، ما متوجه شدیم که پرداخت ها به سمت بالا حرکت می کنند، زیرا افزایش نرخ بهره در هیئت مدیره و ارزش های باقی مانده در مدل های خاصی فرو می رود.

با استفاده از مصرف کنندگان سدانهای ساینده از هر اندازه به نفع کامیون ها و SUV ها، هفت مدل از ۱۰ مدل ارزان ترین اجاره در ماه این خودروهای کوچک هستند. کمترین هزینه از آنها تنها در میان کوچکترین سواری در جاده ها نیست، بلکه این نیز یک ماشین کامل الکتریکی است و شما می توانید یک پارک را در پارک برای هزینه روزانه ماهانه پارک کنید.

اگر شما مالک یا اجاره یک خودرو جنرال موتورز هستید، می توانید برای برخی از کمترین پرداخت های پایین پرداخت که ما در بسیاری از مدل های Buick، Chevrolet و GMC در این ماه دیده ایم، واجد شرایط باشد. به عنوان مثال، صاحبان یا مستاجران فعلی GM میتوانند ۳۰۰۰ دلار را از پرداخت قبلی ۳،۲۳۹ دلار در یک فروند SUV بیو کامپکت که با قیمت ۱۹۹ دلار در ماه به فروش میرسد، پرداخت کنند.

همانطور که همیشه، معاملات اجاره ای ذکر شده برای نسخه های پایه ای از مدل های ۲۰۱۸ بدون گزینه ها، هزینه ها یا مالیات است. این معاملات اغلب براساس مسائل مربوط به عرضه و تقاضا بر اساس منطقه متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که وب سایت های خودروساز را تحت “معاملات ویژه” یا “پیشنهادات محلی” بررسی کنید تا ببینید که چه چیزی در منطقه شما ارائه می شود. و در نظر داشته باشید که اجاره یک وسیله نقلیه، به جای خرید و تامین مالی آن، برای همه نیست؛ برای بحث در مورد مزایای لیزینگ و منافع بالقوه پر هزینه اینجا را کلیک کنید.

ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین

۱۰٫ شورلت کروز
۱۶۹ دلار در ماه برای ۲۴ ماه با ۳۹۶۹ دلار در تاریخ امضاء (۱،۴۶۹ دلار برای صاحبان و مستاجرین GM). فلورسری نسبت به خودروی معمولی کمپانی Chevrolet Cruze توانایی عملکرد در هر دو سدان یا مدل های هاتاکبوس است که رانندگی یک SUV کوچک را از لحاظ سودمند می کند. یکی از چند ماشین در هر کلاس همچنان یک موتور توربوجزیل (۵۲ مایل در هر کیلومتر در بزرگراه) است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین
ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین

۹٫ شورلت Trax
۱۶۹ دلار در ماه برای ۳۹ ماه با ۳،۳۹۹ دلار در تاریخ ثبت نام (۸۹۹ دلار برای صاحبان و مستاجرین GM). سایتی که کمتر لوکس به محبوب Buick Encore است، ساخته شده توسط کره ای Chevrolet Trax نزدیک به اصول اولیه است، هرچند که نسخه Redline جدیدی را با ترتیب سیاه و سفید با رنگ قرمز مخصوص ارائه می دهد. این به اندازه کافی شگفت انگیزی در داخل است برای اندازه آن، هر چند صندلی عقب در اتاق پای کوتاه است.

۸٫ تویوتا RAV4
۱۶۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با ۲۹۹۹ دلار در تاریخ امضاء؛ بر اساس منطقه متفاوت است تویوتا RAV4 نه تنها فروشنده برتر این برند است، بلکه یکی از محبوب ترین وسایل نقلیه در ایالات متحده است و دلیل خوبی دارد. این ممکن است سوار ورزشی ترین در خارج از آن باشد، اما آن را به زحمت انجام می شود. ممکن است از شما بخواهید مبلغ ۱۰ دلار و یا بیشتر در ماه به دلایلی که در آن زندگی میکنید بپردازد اما هنوز هم یک معامله خوب است.

۷٫ هیوندای Elantra
۱۶۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با قیمت ۱،۹۹۹ دلار در زمان امضای قرارداد. هیوندای Elantra فشرده سال گذشته با سبک و ماده افزوده شده به روز شد و برای ۲۰۱۸ به عنوان یک جایگزین با قیمت مناسب برای مظنونین معمول در کلاس خود، با یک ضمانت فوق العاده برای کمک به انعقاد معامله ادامه می یابد.

۶٫ فورد فوکوس
۱۶۶ دلار در ماه برای ۳۹ ماه با ۲۶۹۴ دلار در زمان امضای قرارداد. فورد فوکوس در مدل های هوندا سدان و چهار درب عرضه می شود و به ترتیب حمل و نقل های اولیه را با عنصر sportiness ادامه می دهد. با این حال، به ویژه آخرین سیستم های ایمنی، از نظر دیگر ویژگی های موجود، از نظر ویژگی های موجود پیشی گرفته است.

ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین
ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین

۵٫ هوندا فیت
۱۵۹ دلار در ماه به مدت ۳۶ ماه با ۲،۲۹۹ دلار به دلیل امضای قرارداد. هوندا HR-V با صرفه جویی در چند دلار با انتخاب هوشمندانه طراحی شده هوندا Subcompact هوندا Fit در طول ماموریت SUV بلندتر خود را، Honda HR-V. مدل دومی دارای قابلیتی بیشتر است، اما قیمت بالاتری نیز دارد. هر دو هوندا هوشمندانه تلنگر و بار دوم ردیف “سحر و جادو صندلی.”

۴٫ نیسان سنترا
۱۴۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با ۳،۱۹۹ دلار در زمان امضای قرارداد. کمپانی نیسان سنتا با یک پیش پرداخت نسبتا بالا ارائه می شود. با این حال، پرداخت ماهانه فوق العاده مقرون به صرفه است، و Sentra عموما قابل قبول است در صورتی که انتظارات نسبتا کمی داشته باشد.

۳٫ تویوتا C-HR
۱۴۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با ۲،۱۹۹ دلار در زمان امضاء؛ بر اساس منطقه متفاوت است کمپکتکت اخیرا C-HR تویوتا C-HR در مقایسه با بهترین قیمتهای اجارهای این ماه، ارزان ترین و ارزانترین مدل SUV است و این انتخاب شگفتانگیز و باهوش است.

ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین
ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین

۲٫ تویوتا کرولا
۱۳۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با ۲۴۹۹ دلار در زمان امضای قرارداد؛ بر اساس منطقه متفاوت است فروش خودرو تانک می کند، با این حال تویوتا کورولا کمپانی باقی مانده یکی از بهترین مدل های فروش در این صنعت در ایالات متحده است. این سنگ جامد است و شهرت خوبی برای قابلیت اطمینان دارد، اما آن را غیر فعال تر از تهاجمی در جاده ها است.

۱٫ Fortwo هوشمند برقی
۱۳۹ دلار در ماه برای ۳۶ ماه با ۱۴۳۳ دلار در زمان امضای قرارداد. کسانی که در مناطق شهری تنگ زندگی با نیازهای اسمی که می خواهند رد پای کربن خود را به حداقل برسانند و دسترسی منظم به ایستگاه شارژ داشته باشند ممکن است Smart ForTwo Electric Drive را به عنوان ماشین ایده آل پیدا کنند. این فقط دو صندلی دارد، در اتاق محموله کمی دارد و فقط برای ۵۸ مایل با هزینه ای اجرا می شود، اما اگر این کار برای شما انجام شود، آن را ارزان و ارزان برای استفاده و اجرا کنید.

ارزان ترین تخفیف های اجاره ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *