استون مارتین DBR1
استون مارتین DBR1

استون مارتین DBR1 لئون میهن ویلیس، نسخه ویژه DBS را تحسین می کند

استون مارتین DBR1

در سال ۱۹۵۹ استون مارتین DBR1 ادعا کرد ۱-۲ پایان در افسانه ای لو من ۲۴ ساعته استقامت مسابقه. این ماشین جدید نسخه ویژه جشن ۶۰ سالگرد در سال ۲۰۱۹ است . استون مارتین سابقه تاریخی دارد که بیش از ۱۰۰ سال طول می کشد و در طی آن جدول زمانی قابل توجهی از برخی مدل های بسیار خاص استفاده می شود. با این حال، DBR1 باید یکی از مهمترین مواردی باشد که آن را تحویل آستون مارتین در سال ۱۹۵۹ در ۲۴ ساعته لومان داد. یک نسخه محدود از DBS 59 ماشین های چاپی ویژه توسط استون مارتین کمبریج برای جشن ۶۰ سالگرد پیروزی در سال آینده به کار گرفته شده است.

اجاره خودرو بدون راننده

استون مارتین DBR1
استون مارتین DBR1

هر تولیدی که توسط “استون مارتین” طراحی شده است “Q”، تنها ۲۴ نمونه از DBS 59 تولید خواهد شد – یکی برای هر ساعت مسابقه استقامتی تاریخی. در حالی که مکانیکی با همان DBS Superleggera که بر پایه آن قرار دارد، به طور مکانیکی باقی می ماند، ۵۹ تعدادی از گزینه های طراحی منحصر به فرد را دریافت می کند که به مسابقه DBR1 رسیده است.

در خارج از این DBS یک کت رنگ ممتاز آستون مارتین سبز متمایز برای سازگاری با اجداد خود، همراه با برخی از جزئیات فیبر کربن در معرض قرار گرفته است. رینگ های آلومینیومی رنگ برنز خودروی جدیدی را نگاه می کند که درخشش بیشتری نسبت به مدل های قبلی دارد. در داخل شما برخی از چرم مصنوعی تهیه شده و گلدوزی ‘۵۹’ را خواهید دید که این DBS را به عنوان چیزی خاص نشان می دهد.

استون مارتین DBR1
استون مارتین DBR1

اجاره ماشین

همانطور که گفته شد، موتور ۵٫۲ لیتری V12 با دو توربوشارژر باقی می ماند که معادل آن ۷۱۵ اسب بخار است.

آستون مارتین DBR1 از یک تغییر قانون قهرمانی استدیوی جهانی متولد شد که تولیدکنندگان را مجبور به مسابقه دادن اتومبیلهایی کرد که نیازی به اتمام یک ماشین مسطح نبود. این طراحی براق برای رسیدن به حداکثر سرعت در هنگام شارژ کردن Mulsanne مستقیم در نژاد فرانسوی بود.

در ابتدا در سال ۱۹۵۶ تحت هدایت صاحب آستون دیوید براون معرفی شد، که می خواستند این نام تجاری را دوباره در موتور سواری نشان دهند. با وجود موتور ۳٫۰ لیتری جدید، این ماشین موفق به اولین و اولین بار به پایان نرسید. DBR2 جدید برای سال ۱۹۵۸ توسعه یافت، اما تغییرات در مقررات خودروی بزرگتری از موتور ۳٫۷ لیتری را ممنوع کرد.

استون مارتین DBR1
استون مارتین DBR1

با بازگشت به DBR1، استون مارت بدتر از همه موفق شد با تمام سه ماشین نتواند یک بار دیگر به پایان برسد. در نهایت، در سال ۱۹۵۹، DBR1 پیروزی در لو مان را با یک پایان متقاعد کننده ۱-۲ انجام داد که به برند مارک بریتانیا پیروز شد. فقط ۵ اتومبیل DBR1 با Sir Stirling Moss ساخته شده است، یک راننده آستون در سال ۱۹۵۹ ساخته شده است و اعلام کرد DBR1؛ مهمترین استون مارتین تا کنون تولید شده است.

قیمت گذاری هنوز برای DBS 59 اعلام نشده است، اما فقط ۲۴ مورد از این اتومبیل های جمع آوری شده ما به سرعت به کمبریج استون مارتین می رویم. آنها حتی در سال ۱۹۵۹ از لباس ۱۹۵ ساله آستون مارتین آستون مارتین استفاده می کنند، بنابراین شما می توانید وانمود کنید که Moss از خط پایان در لمن می گذرد

استون مارتین DBR1
استون مارتین DBR1

.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *