افتتاح نخستین فروشگاه زنجیره ای خودرو در کشور - اجاره خودرو طباطبایی

افتتاح نخستین فروشگاه زنجیره ای خودرو در کشور

نخستین فروشگاه زنجیره ای خودرو طی برگزاری مراسمی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما افتتاح شد.

سیاوش جعفریان مجری این فروشگاه اظهار داشت : در نظر داریم تا پایان امسال ۲۴ فروشگاه زنجیره ای را در تهران و مراکز استان ها راه اندازی نماییم که از این میزان ۴ فروشگاه در تهران به بهره برداری می رسد.

وی افزود : فروشگاه زنجیره ای خودرو با هدف گسترده نمودن شبکه فروش و همچنین تاسیس شعب در سراسرکشور، دسترسی آسان متقاضیان به محصولات متنوع خودرویی ایجاد شده است ضمن اینکه در نظر است با ایجاد این فروشگاهها و با استفاده از روش های جدید و شفاف خرید و فروش و فراهم آوردن شرایط آسان و مطمئن برای خریداران خودرو، رضایت بیشتر مشتریان را حاصل نماییم.

وی افزود: در این فروشگاه خودروهای صفر کیلومتر داخلی و خارجی با شرایط آسان از جمله اقساطی با استفاده از تسهیلات لیزینگ عرضه می شود همچنین در نظر است تا شرایط تعویض خودرو را میان مشتریان فراهم نماییم تا مشتریان بتوانند خودروهای کارکرده خود را در این فروشگاه با هم معاوضه نمایند.

جعفریان گفت: اگرچه بسته خدماتی ویژه ای را یکجا در فروشگاه زنجیره ای خودرو به مشتریان عرضه می کنیم اما قیمت در این فروشگاه رقابتی و تابع دیگر فروشگاه های زنجیره ای خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تحویل فوری خودرو ویژگی بارز فروشگاه زنجیره ای خودرو است، تصریح کرد : عمده فروش های بازار خودرو مدت دار است که در برخی مواقع هم برای فروشنده و هم برای خریدار مشکلاتی را به وجود می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *