افزایش تعداد نمایندگی‌های رولزرویس در ژاپن - اجاره خودرو طباطبایی

افزایش تعداد نمایندگی‌های رولزرویس در ژاپن

رولزرویس به پذیرایی از مصرف‌کنندگانی که قیمت برایشان مهم نیست خو گرفته است؛ بنابراین علیرغم هزینه‌های هنگفت صادرات خودروهای جدید به ژاپن، این لوکس ساز بریتانیایی به‌طور پیوسته در حال جا باز کردن در سرزمین آفتاب تابان است.

ژاپن به عنوان چهارمین بازار بزرگ مستقل برای رولزرویس مطرح بوده اما تا ابتدای امسال تنها ۳ نمایندگی در این کشور به فروش محصولات این شرکت مشغول بوده اند که یکی در توکیو، دیگری در یوکوهاما و آخری نیز از سال ۲۰۱۳ در اوزاکا حضور دارند. هرچند از چند ماه پیش دو نمایشگاه دیگر نیز در ناگویا و فوکواوکا افتتاح شده اند؛ و در نیمه ی اول سال آینده نیز ششمین نمایندگی رولزرویس در هیروشیما آغاز به کار خواهد کرد.

مدیرعامل رولزرویس در هنگام بازدید از ۵ نمایندگی موجود رولزرویس در ژاپن گسترش فعالیت های این شرکت در ژاپن را اعلام کرده است. پس ازآنکه فروش رولزرویس سال گذشته بیش از ۵۰ درصد افت را در بازار چین تجربه کرده، موفقیت شرکت در ژاپن برای رشد کلی در منطقه ی آسیا اقیانوسیه حیاتی بوده است.

رولزرویس ریث محبوب ترین مدل این شرکت در ژاپن بوده و نسل کنونی فانتوم نیز پیش از عرضه ی نسل جدید در سال ۲۰۱۸ به فروش خود ادامه می دهد. به خاطر افزایش بهای خودروهای لوکسی چون رولزرویس در بازار ژاپن، این شرکت قادر است تا هزینه ی صادرات خود به این کشور را جبران کند. درحالی که ریث در آمریکا حدود ۳۰۰ هزار دلار قیمت دارد، بهای این خودرو در ژاپن به ۳۴٫۹ میلیون ین یا ۳۴۶ هزار دلار می رسد.

نمایندگی های ژاپن رولزرویس کمتر از ۵ درصد نمایندگی های این کمپانی در کل دنیا را تشکیل می دهد اما باید گفت که جمعیت ژاپن تنها ۱٫۷ درصد کل جمعیت جهان را شامل می شود. رولزرویس در حال حاضر ۱۳۰ نمایندگی در ۵۰ کشور دنیا دارد که تقریباً برابر با تعداد نمایندگی های لامبورگینی است.

۳۶ نمایندگی کمپانی در ایالات متحده مستقر بوده و از این ۳۶ نمایندگی،۷ نمایندگی به تنهایی در کالیفرنیا و ۶ تا در فلوریدا مستقر هستند. در مقام مقایسه امارات متحده عربی تنها ۳ نمایندگی داشته اگرچه که یکی از آن ها به عنوان بزرگ ترین و موفق ترین نمایندگی رولزرویس در سرتاسر جهان شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *