افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه
افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه

افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه

افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در برخی نقاط کشور طی روزهای آینده، گفت: در غالب نقاط کشور از روز چهارشنبه ۱۵ دی تا روز جمعه ۱۷ دی پدیده قابل توجهی رخ نخواهد داد. احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس آخرین داده ها و اطلاعات هواشناسی در روز سه شنبه ۱۴ دی، در شمال شرق بارش باران و وزش باد، در نقاط سردسیر بارش برف و در بخش هایی از مرکز، شرق، دامنه های البرز شرقی بارش پراکنده پیش بینی می شود که از بعدازظهر تنها در بخش هایی از شمال شرق بارش پراکنده رخ خواهد داد.

افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه
افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه

اجاره ماشین

وی با بیان اینکه روز چهارشنبه ۱۵ دی، احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات شمال غرب و در اوایل شب در ارتفاعات فارس و کهگیلویه و بویر احمد دور از انتظار نیست، گفت: در سایر مناطق کشور از روز چهارشنبه تا جمعه پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت. مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در سه روز آینده به ویژه در روز پنجشنبه ۱۶ دی، خلیج فارس مواج خواهد بود، افزود: در دو روز آینده در پاره ای نقاط جنوب شرق کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود که در نتیجه آن پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.

وظیفه در مورد وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روز چهارشنبه ۱۵ دی، صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۰ و ۲ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه ۱۶ دی، کمی ابری گاهی وزش باد ۹ و منفی ۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روز گذشته به دلیل وزش باد در ساعاتی هوای تهران پاک شد، گفت: به تدریج از امروز غلظت آلاینده ها رو به افزایش خواهد بود فردا نیز وزش باد را خواهیم داشت که مانع انباشت آلاینده ها می شود اما از روز جمعه افزایش غلظت آلاینده ها را پیش بینی می کنیم به طوری که در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده سطح آلاینده ها را به حدی می رسد که هوای تهران برای همه گروه های سنی ناسالم می شود.

افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه
افزایش غلظت آلاینده‌ها از جمعه

به گفته وظیفه، در این روزها جو به سکون نسبی می رسد و شرایط را به سمتی می برد که آلودگی ناشی از خودروها، منازل و کارخانجات امکان تخلیه شدن پیدا نمی کنند و افزایش غلظت آلاینده ها رقم می خورد.

رزرو آنلاین ماشین

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *