افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی - اجاره خودرو

افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی

افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5

پیش از رونمایی آنلاین رسمی نسل جدید ب‌ام‌و M5، مجموعه‌ای از تصاویر این سوپرسدان افشا شده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، در طراحی این خودرو شگفتی چندانی وجود ندارد اما بااین‌حال استایل آن مانند دیگر خودروهای M ب‌ام‌و تغییراتی را تجربه کرده تا از دیگر اعضای خانوادهٔ سری ۵ متمایز گردد.

افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی - اجاره خودرو - 0
افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی – اجاره خودرو

اجاره خودرو

در نمای جلویی M5 جدید جلوپنجرهٔ کلیوی شکل ب‌ام‌و به رنگ مشکی با قاب کرومی به همراه سپر جدید تهاجمی با ورودی‌های هوای بزرگ‌تر دیده می‌شود. در نمای جانبی، رینگ‌های مشکی-نقره‌ای و کالیپرهای ترمز طلایی‌رنگ از موارد قابل‌توجه هستند درحالی‌که در عقب دیفیوزر مشکی‌رنگ با چهار سر اگزوز به همراه اسپویلر ظریفی در لبهٔ درِ صندوق بار به چشم می‌خورد.

هنوز مشخصات قطعی و نهایی نسل جدید M5 به‌طور کامل مشخص نیست اما میدانیم این سدان عملکردی آلمانی مجهز به یک پیشرانهٔ ۴٫۴ لیتری V8 توئین توربو با ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور است. این نیروگاه در کنار یک گیربکس هشت سرعتهٔ استپ‌ترونیک قرار گرفته است که نیرو را به هر چهارچرخ می‌فرستد و M5 را در کمتر از ۳٫۵ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت می‌رساند.

ب‌ام‌و M5 2019 کامپتیشن یک خودروی مرموز نیست. جزئیات مربوط به این خودرو پیش از این منتشر شده‌اند و البته همه شایعات درباره آن صحت نداشته‌اند. قدرت پیشرانه به ۶۲۵ اسب بخار نرسیده اما این به معنی عدم حضور سدان پرفورمنس BMW در سطحی بالا نیست. M5 کامپتیشن جدید یک هیولاست! یک جانور مخوف! این خودرو همچنین نشان دهنده استراتژی پرفورمنس جدید بخش M ب‌ام‌و می‌باشد.

اجاره خودرو بی ام و

افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی - اجاره خودرو - 1
افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی – اجاره خودرو
افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی - اجاره خودرو - 2
افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی – اجاره خودرو

البته این اطلاعات قطعی و تأییدشده نیستند و بنابراین احتمال نادرست بودن آن‌ها وجود دارد. در M5 جدید همانند رقیب مستقیمش یعنی مرسدس-آام‌گ E63 S، سیستم چهارچرخ محرک را می‌توان با فشردن یک دکمه تغییر داده تا تمامی نیرو به چرخ‌های عقب انتقال یابد.

افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی - اجاره خودرو - 3
افشای تصاویر نسل جدید ب‌ام‌و M5 پیش از رونمایی رسمی – اجاره خودرو
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *