با اطلاع رسانی به شهروندان کلیه دسترسی های اضطراری پل صدر بسته شد - اجاره خودرو طباطبایی

با اطلاع رسانی به شهروندان کلیه دسترسی های اضطراری پل صدر بسته شد

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد بعد از اطلاع رسانی کامل به مردم مسیرهای دسترسی اضطراری به پل صدر در ساعت پیک ترافیک بسته خواهند شد .

دکتر مازیار حسینی درباره آخرین وضعیت مسیرهای دسترسی پل صدر وتونل نیایش گفت :محدودیت مسیرهای دسترسی به پل صدر اقدامی ضروری ولازم در جهت کنترل ترافیک محسوب شده و در حقیقت نوعی تنظیم عبور ومرور تلقی می شود.

وی با اشاره به اینکه مقدمات این تغییر مسیر در حال انجام است، گفت :همکاران در شرکت کنترل ترافیک در حال پیگیری و مذاکره با ارگان های مرتبط مخصوصا پلیس راهور هستند و بعد از اطلاع رسانی های لازم به شهروندان این اقدام انجام خواهد شد.معاون حمل و نقل و ترافیک شهردرای تهران با تاکید بر اینکه این اقدام فقط جبران اشتباه باز شدن مسیرهای اضطراری پل صدر نیست،گفت :هدف اصلی و مهم تر این حرکت نظم بخشی ومدیریت ترافیک شهری است .

به گفته حسینی، شهروندان باید بدانند در چه زمانی و از چه مسیری حرکت کنند تا زیر فشار ترافیکی دچار مشکل نشوند.وی با تاکید بر اینکه این هدف جز با اطلاع رسانی هدفمند ودقیق مسیر نمی شود گفت:اگر یک مسیری در زمان های نامشخص باز و یا بسته شود ،این موضوع باعث سردرگمی شهروندان خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردرای تهران با تاکید بر تاثیر مقوله مدیریت سفر در کنترل ترافیک گفت :ما نیازمند ادبیات جدیدی در کنترل ترافیک به نام مدیریت زمان ومسیر سفرهستیم که با توجه به آمارها ساعت پیک ترافیک پل صدر در صبح و بعد از ظهر مشخص است .

وی با تاکید بر اینکه باید مسیرهای اضطراری باید تنها در ساعت مشخص پیک ترافیکی بسته شوند گفت :نکته مهم این است نباید ساعت پیک ترافیک در هر روز تغییر کنند بلکه باید مسیرهای دسترسی در یک ساعت مشخص بسته و در بقیه ساعات باز باشند تا سردرگمی شهروندان به بار ترافیکی نیفزاید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *