بررسی کیا سراتو

بررسی کیا سراتو اسپورت ۲۰۱۷

بررسی کیا سراتو :

مدل جدید اسپورت مجموعه اى از ویژگى هاى جذاب را دارد که با قیمت مناسب نسبت به رقباى خود خودروى بسیار مناسبى است.

١٢ ماه پس از معرفى نسل جدید سراتو سدان و هاچبک، کیا تغییراتى در این خودرو انجام داد تا ارزش آن را نسبت به پولى که خریدار پرداخت مى کند افزایش دهد. نتیجه ى این کار طراحى کیا سراتو اسپورت ٢٠١٧ شد.

در ادامه ى این مطلب قصد داریم به بررسى این خودرو بپردازیم.

مدل اسپورت جایگزین مدل S Premium شده است، که قیمت آن ٢۴٩٩٠ دلار بود که با انتخاب آپشن هاى اضافه ١٩٩٩٠ دلار به قیمت آن اضافه مى شود.

یک گیربکس اتوماتیک، صفحه ى نمایش هوشمند ٧ اینچى، دوربین دید عقب و sat-nav امکاناتى هستند که قابل سفارش هستند.

کیا سراتو

قیمت سراتو سدان قبل از حضور در جاده ها و بدون امکانات ویژه ٢۴٧٩٠ دلار است. در صورت سفارش رنگ Snow White Pearl ۵٢٠ دلار به قیمت آن اضافه مى شود و به قیمت ٢۵٣١٠ دلار مى رسد.

مدل اسپورت در مشخصات جدید کمى با مدل S Premium متفاوت است. این خودرو امکاناتى دارد که با توجه به قیمت آن براى خریداران بسیار جذاب خواهد بود.

در یک نگاه کوتاه به این خودرو متوجه مى شوید فاکتورهایى به آن اضافه شده اند که ارزش آن را افزایش داده اند. صفحه سیستم سرگرمى با صفحه نمایش ٧ اینچى، sat-nav و دوربین عقب از ویژگى هاى این خودرو هستند.

این خودرو فقط با گیربکس اتوماتیک عرضه مى شود. همچنین Apple CarPlay و Android Auto به صورت استاندارد بر روى آن قرار دارد در صورتى که این ویژگى ها براى مدل S به صورت اختیارى و قابل سفارش هستند.

کیا سراتو

امکانات بیشترى نیز وجود دارند، مانند رینگ هاى آلومینیومى ١٧ اینچى همراه با تایرهاى ٢١۵ میلى مترى.

هیچ تغییر و پیشرفتى در قدرت خودرو وجود ندارد. با این حال این مدل ٢٣ کیلوگرم از مدل هاى قبلى سبک تر است.

پس کدام بخش هاى دیگر با مشخصات اسپورت ترکیب شده اند؟ چراغ هاى اتوماتیک حساس به نور خورشید، اسپویلر عقب، فرمان چند منظوره با مشخصات خاص و سایر امکاناتى که در مدل هاى Si و SLi وجود دارند، بر روى این خودرو تعبیه شده اند. همچنین این خودرو داراى ایمنى فعال هوشمند، دکمه ى استارت، صندلى هاى چرم، آینه هاى تاشو برقى و امکانات بسیار زیاد دیگر است.

به طور خلاصه، مدل اسپورت جذابیت هایى دارد که باعث جذب و اشتیاق خریداران مى شود.

کیا سراتو

یکى از این جذابیت ها انتخاب رنگ خودرو است. این خودرو را مى تواند در دو نوع رنگ سفید، خاکسترى، نقره اى و مشکى سفارش دهید همچنین رنگ قرمز و آبى نیز مانند تمام مدل هاى سراتو قابل سفارش هستند.

در زیر کاپوت این خودرو قدرتى بیشتر از گذشته وجود ندارد. این مدل داراى همان پیشرانه ى ١١٢ کیلو واتى ۴ سیلندر به حجم ٢ لیتر است که مى تواند ١٩٢ نیوتون متر گشتاور تولید کند. همچنین مانند تمام مدل هاى S داراى جعبه دنده ى ۶ سرعته ى اتوماتیک است.

بررسی کیا سراتو

با وجود اینکه پیک گشتاور در محدوده ى دور موتور ۴ هزار دور در دقیقه است، عملکرد خودرو بسیار خوب است، به خصوص در سطح جاده هاى خیس.

این خودرو سه حالت رانندگى مختلف را ارائه مى دهد. نورمال، اکو و اسپورت که بر روى ویژگى هاى رانندگى سراتو بسیار تأثیر گذار است.

در حالت اسپورت نیروى بیشترى تولید مى شود، ولى تشخیص تفاوت در بین حالت هاى اکو و نورمال سخت است. در حالت اکو مصرف سوخت شهرى خودرو حساب مى شود.

البته مصرف سوخت به شدت تحت تأثیر سبک رانندگى راننده قرار دارد. مصرف خودرو در بزرگراه ها در حدود ۶ لیتر در هر ١٠٠ کیلومتر است.

وزن فرمان خودرو در شرایط جاده اى مختلف و سرعت خودرو متفاوت است، گاهى اوقات به شدت سنگین مى شود. به خصوص در مرکز آن.

سوارى سراتو جدید بسیار راحت است. تعادل خودرو کاملاً قابل توجه است. سیستم تعلیق در قسمت عقب خودرو بسیار پیچیده است، اما هندلینگ بسیار خوبى ارائه مى دهد.

در داخل کابین مانند مدل هاى دیگر کیا همه چیز به رنگ مشکی است که بسیار شیک و زیبا است. بعضى قسمت ها با رنگ مشکى پیانویى و کروم براق از بقیه ى قسمت ها جدا شده اند. قسمت هایى از فرمان، دکمه ها و قاب نمایشگر به رنگ هاى متفاوتى هستند.

مواد و متریال به کار رفته در خودرو بسیار فراتر و با کیفیت تر از قیمت خودرو است. در هیچ جاى خودرو از چرم بى کیفیت استفاده نشده است.

در کل طراحى خودرو بسیار عالى است. تمام ابزارها و کنترل ها دقیق و قابل خواندن و استفاده شدن هستند. این برند از رنگ نارنجى براى کنترل ها در شب استفاده مى کند به همین دلیل استفاده از آنها در شب کمى سخت مى شود مگر اینکه آنها را به رنگ سفید یا آبى تغییر دهید.

سیستم سرگرمى داراى یه صفحه نمایش لمسى با نرم افزار مناسب و معقول است. کار کردن با آن آسان است و به خوبى و سریع پاسخگو است. Apple CarPlay  به اندازه ى کافى سریع است و سیستم ناوبرى نیز بسیار قدرتمند و دقیق عمل مى کند.

یکی از ایرادهاى این بخش، مشکل در ارتباط Apple CarPlay است. که باید هر دفعه دستور العمل ایمنى را تأیید کنید.

سراتو موقعیت بسیار خوبى براى راننده ارائه مى دهد. صندلى هاى جلو به خوبى از کمر محافظت مى کنند. صندلى هاى نیمه اسپورت به اندازه ى کافى راحت هستند. مدل دوخت صندلى ها به گونه اى نیست که با قیمت خودرو متناسب باشد.

طراحان کیا مى توانند خودروى طراحى کنند که هم زمان از طراحى داخلى و خارجى مناسب بهره برده باشد و این مسئله اى است که در خودروهاى سایز کوچک اهمیت زیادى دارد. اگر مشکلى در طراحى کلى این خودرو وجود داشته باشد ستون A آن است که بسیار ضخیم است و در زمان رانندگى باعث پنهان شدن مسیر سمت راست راننده مى شود. حتى با وجود پنجره ى کوچک زیر ستون باز هم طراحى این ستون ایراد دارد.

با این حال طراحى صندلى هاى عقب بسیار ساده و اولیه هستند. یک جاى لیوانى در محل قرار گیرى دست در عقب خودرو تعبیه شده است. در ردیف صندلى هاى عقب ۴ بزرگسال به راحتى مى توانند بنشینند. صندلى ها براى مسافرت ها و مسافت هاى طولانى راحتى سرنشینان را به همراه دارند.

فضاى صندوق عقب نیز کافى است. با این حال چون ورودى صندق عقب کوچک است ممکن است برخى خریداران مایل به خرید مدل هاچبک این خودرو داشته باشند.

این سراتو داراى وارانتى نامحدود ٧ ساله ى کیا است. به لحاظ منطقى این خودرو چشم اندازه مقرون به صرفه ترى نسبت به سایر رقباى خود دارد.

سرویس هاى این خودرو باید هر ١٢ ماه یکبار یا بعد از هر ١۵ هزار کیلومتر رانندگى انجام شود. هرکدام که زودتر برسند.

به طور خلاصه، این مدل اسپورت به خوبى مجهز است و خودرویى مناسب خانواده است. قیمت آن از ٢۴٧٩٠ دلار شروع مى شود که نسبت به امکانات آن بسیار پر ارزش است.

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *