بزرگداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس در ایران خودرو - اجاره خودرو طباطبایی

بزرگداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس در ایران خودرو

به مناسبت هفته دفاع مقدس کنگره بزرگداشت ۱۱۱ شهید هشت سال دفاع مقدس و مدافغان حرم از سوی امور شهدا و ایثارگران شرکت ایران خودرو برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، معاونان و مدیران شرکت های گروه برگزار شد خانواده های شهدا هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم نیز حاضر بودند از مقام شامخ شهدای گرانقدر تجلیل و بر جدیت در ادامه دادن راه این عزیزان تاکید شد.

در این مراسم یکی از جانبازانِ یادگار هشت سال دفاع مقدس سخنرانی کرد و به دستاوردهای ارزشمند حماسه های رزمندگان در دفاع از اسلام و قران در برابر دسیسه های دشمنان در طول جنگ تحملی اشاره کرد.

وی گفت: رزمندگان اسلام با همه توان خود در جبهه های نبرد حق علیه باطل از دستاردهای نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده و خواهند کرد تا این امانت الهی به صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر (عج) برسد.

پخش کلیپی یا عنوان “خظ سرخ شهادت، از شلمچه تا دمشق” یکی از برنامه های کنگره بود که در آن تصاویری از اوج حماسه آفرینی های رزمندگان غیور اسلام در جبهه های جنک علیه نیروهای بعتی عراق و تکفیری در سوریه به نمایش گذاشته شد.

در پایان این مراسم از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از خانواده شهید “علی تمام زاده” از پرسنل ایران خودرو که در نبرد با نیروهای تکفیری در سوریه به شرف شهادت نایل آمده بود تجلیل به عمل امد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *