بنزین جایگاه‌های منطقه اهواز کیفیت مطلوبی دارد - اجاره خودرو طباطبایی

بنزین جایگاه‌های منطقه اهواز کیفیت مطلوبی دارد

کیفیت بنزین توزیعی در جایگاه های منطقه اهواز مطابق استانداردهای موجود است.

عبدالصاحب شمخانی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز گفت: بنزین توزیعی در جایگاه‎های سوخت منطقه، تولید پالایشگاه های داخلی و طبق استانداردهای موجود در کشور بوده و از نظر کیفیت بی نقص است.

وی، با اشاره به این که بازرسان و کارشناسان شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز به طور مستمر کیفیت و کمیت عرضه بنزین را بررسی می کنند، گفت: هر کدام از جایگاه های سوخت منطقه اهواز حداقل پنج بار در ماه از نظر کیفیت از سوی کارشناسان مهندسی فرآورده ها و واحد خدمات مهندسی شرکت ملی پخش بررسی می شوند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز افزود: فرآورده ها پیش از بارگیری و ارسال به جایگاه ها آزمایش و در صورت تایید بارگیری انجام خواهد گرفت.

وی با تاکید بر نبود هیچ گونه ناخالصی و وجود آب در سوخت جایگاه های منطقه اعلام کرد: نظارت بر کمیت سوخت در مجاری عرضه به صورت مشترک برعهده اداره استاندارد و شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه است.

منطقه اهواز با ۱۰ ناحیه تحت پوشش، کار سوخت رسانی به مناطق شمال خوزستان و بخش هایی از لرستان و ایلام را به عهده دارد و همچنین در جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی کلان شهر اهواز بنزین یورو ۴ ( پالایشگاه اراک) توزیع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *