بی ام دبلیو آلپینا B4 S

بی ام دبلیو آلپینا B4 S معرفی این خودرو زیبا

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

مارک Alpina مترادف با وسایل نقلیه منحصر به فرد BMW است که نه تنها زیبایی هیجان انگیز، بلکه عملکرد عاقلانه نیز هست. این کمپانی دست در دست با نام تجاری باواریا در حال توسعه نسخه محدود خود، اتومبیل های با کارایی بالا کار می کند، به طوری که وزارت حمل و نقل آلمان Alpina را به عنوان تولید کننده خودرو و نه تنها یک تیونر پس از فروش در نظر می گیرد.

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

یکی از هیجان انگیزترین آثار Alpina B4 S است که دارای ۴۴۰ اسب بخار (۳۲۴ کیلو وات) و ۴۴۲ پوند فوت (۶۶۰ نیوتن متر) گشتاور است که رقمی بالاتری نسبت به مدل M4 کوپه شما است. در حال حاضر، اگر متوجه شدید که نازک تر است، می توانید یکی از صدها صاحب آلپینا B4 S Edition 99 را انتخاب کنید.

نسخه B4 S Edition 99 دارای همان ۳ لیتری شش سیلندر قدرتمند بیتورو معمولی B4 S می باشد. با این حال، کمی با شماره های شماره گیری شده با رقم خروجی ۴۴۶ اسب بخار (۳۳۲ کیلو وات) ) با استفاده از این تعداد و قدرت “قدرت متوسط” درایو، نسخه B4 S Edition 99 یک تجربه رانندگی فوق العاده با تحویل گشتاور همه جانبه خود را می دهد.

اجاره بی ام و

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

سرعت فوق العاده B4 S Edition 99 با سرعت ۱۸۸ مایل در ساعت (۳۰۳ کیلومتر در ساعت) برای نسخه کوپه تمام چرخ دنده (رانندگی سمت چپ منحصر به فرد) با سرعت شتاب ۰ تا ۶۲ مایل در ساعت ۳٫۹ ثانیه است. نسخه کوپه چرخ دنده عقب می تواند تا ۱۹۰ مایل در ساعت (۳۰۶ کیلومتر در ساعت) برسد، اما سرعت شتاب به طور طبیعی به ۴٫۳ ثانیه کاهش می یابد. اگر شما می خواهید به بالا به پایین، نسخه عقب چرخ محرکه دارای حداکثر سرعت ۱۸۹ مایل در ساعت (۳۰۴ کیلومتر در ساعت) است.

به روز رسانی ظریف زیبایی در داخل و خارج، تمایز B4 S Edition 99 را از منظر B4 S به ارمغان می آورد. این شامل نشان Alpina، رینگ های چند زبانه، سیستم اگزوز چهارگانه و شماره پلاک منحصربفرد ۹۹ در خلیج موتور و یک دکمه توسط داشبورد.

اجاره خودرو لوکس

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

همانطور که قبلا ذکر شد، Alpina تنها ۹۹ واحد از نسخه B4 S 99 را در سراسر جهان فروخته است. اکنون می توانید یک سفارش را سفارش دهید، اما تحویل واحدهای به Q2 سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

بی ام دبلیو آلپینا B4 S

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *