بی ام دبلیو M760Li رونمایی شد

بی ام دبلیو M760Li

ایمن است که مردم در BMW Abu Dhabi Motors مسئولیت راه اندازی اتومبیل های جدید را در تلاش برای دور نگه داشتن از رنگ های ملایم تا آنجا که ممکن است. پس از دیدن مسابقه M5 در رالی گرین و آستین زرد در هفته های اخیر، زمان برای تحقق این فانتزی ۷ سری به پایان رسید در بنفش ابریشم از فهرست شخصی BMW. این فقط یک سری ۷ نیست که ما در حال بررسی نسخه فوق العاده آن هستیم، M760i در مشخصات دوچندانی طولانی است.

بی ام دبلیو M760Li

بی ام دبلیو M760Li

اثبات این که نشان V12 در ستون عقب به نظر می رسد خوب در مورد هر رنگی که شما می توانید فکر می کنید، این بالا پایان ۷er به نظر می رسد که بیشتر از اسباب بازی های شما هرگز می خواهم از یک سدان بزرگ ورزشی و لوکس، از جمله چراغ های لیزری. رنگ پر جنب و جوش با لهجه های خاکستری در جلو و عقب متضاد است، در حالی که این چرخ های آلیاژی مجهز به ۲۰ اینچی M دارای یک ترکیب کامل هستند.

بی ام دبلیو M760Li

بی ام دبلیو M760Li

اجاره خودرو بی ام و

طرح رنگ جالب هزینه یک پنی بسیار خوب است، اما چند هزار دلار دیگر زمانی که شما خرید یک ماشین است که از ۱۵۶،۷۰۰ دلار شروع می شود؟ کابین متاسفانه پیتزاز از بیرون را ندارد، اگر چه این تر و تمیز چوب با سادگی با چرم بژ چیدمان شما در صندلی، مرکز کنسول و پانل درب را ببینید. همانند سایر M760i، نشانه V12 خیلی ضعیف در کنار اهرم دنده فقط برای یادآوری همه این ۷ معمولی نیست.

بی ام دبلیو M760Li

بی ام دبلیو M760Li

عکسهای جاسوسی نشان داده است که BMW در حال به روز رسانی ۷ ماهه ی اواسط دوره است و بدیهی است که بروزرسانی خفیف برای لوکس V12 در نظر گرفته شده است. به دنبال فن آوری های حتی بیشتر در داخل کابین، همراه با مشبک بزرگ کلیه و طراحی واضح تر از چراغهای جلو و چراغهای جلو. یک رسمی نشان می دهد احتمالا قرار است در ماههای آینده برگزار شود.

اجاره ماشین

بی ام دبلیو M760Li

بی ام دبلیو M760Li

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *