بی ام و سری ۱

بی ام و سری ۱ مدل ۲۰۱۹

بی ام و سری ۱

کوچکترین مدل BMW در سال جاری به طور کامل اصلاح شده است. سری ۱ به یک پلتفرم جدید تغییر خواهد کرد که باید تعدادی تغییرات بسیار مهم را در میان هاتچ بیرون بیاندازد. مدل ۲۰۱۹ خواهد بود sleeker، فضای مجاز، کارآمد تر و بهتر در هر راه ممکن. مجموعه ای از عکس های جاسوسی برای پیش نمایش برخی از این تغییرات می آید.

بی ام و سری ۱

بی ام و سری ۱

اجاره خودرو بی ام و

در حقیقت، تنها چیزی که جدید ۱ سری با پیشینیانش مشترک است، خواهد بود نشان BMW. لنز نسل سوم به پلت فرم یو اس بی UKL1 شرکت که در حال حاضر بر اساس چندین مدل از BMW و مینی پشتیبانی می کند، حرکت می کند. طرح ترانسفورماتور FWD امکان بهبود برخی بسته های قابل توجهی را فراهم می کند که باید باعث افزایش تعداد مسافران و افزایش بار محموله شود.

این نمونه اولیه تمام قسمت های بیرونی ما را در مدل تولید، از جمله پانل های بدن، چراغهای جلو و چراغ های عقب، می پوشاند. طراحی سری جدید ۱ به طور چشمگیری متفاوت از مدل قدیمی است و باید بیشتر پویا و پرخاشگر باشد.

بی ام و سری 1

بی ام و سری ۱

داخلی نیز کاملا جدید خواهد بود. بدنه حق بیمه، کابین نسبتا قدیمیش را برای یک سالن ۵ سری الهام گرفته با یک داشبورد جدید و فن آوری های بیشتری در هیئت مدیره گود می کند. انتظار می رود برای دیدن یک صفحه نمایش عظیم در کنسول مرکزی با آخرین نرم افزار سرگرمی نرم افزار BMW.

تعویض به پلت فرم FWD گروه BMW به این معنی است که قدرت باید از ترکیب فعلی خودروسازان کوچک، از جمله ۱٫۵ لیتری بنزین توربو سه سیلندر جلوگیری شود. طرفداران احتمالا خوشحال خواهند شد که بخشی از سیستم های توربو ۲٫۰ لیتری در ۱۲۰i و ۱۲۰d معرفی شوند. بر طبق برخی منابع، یک ترابایتی هیبریدی نیز در کارت هایی با انتشار CO2 کمتر از ۵۰ گرم در کیلومتر است.

اجاره ماشین

بی ام و سری 1

بی ام و سری ۱

در اولین ماه های سال جاری، نخستین نمایش رسمی سری ۲۰۱۹ ۱ را دنبال کنید. انتظار می رود فروش در تابستان آغاز شود.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *