بی ام و سری ۴ - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

بی ام و سری ۴ مدل ۲۰۱۹ با تعییرات زیاد و مزایای بیشتر

بی ام و سری ۴

 

این نادرست است که یک خودروساز یک وسیله نقلیه خود را بدون نیاز به کمی پول بیشتر به شما ارتقا خواهد داد. اغلب بعضی از ویژگی های اضافه شده قیمت خودرو را با افزایش مقدار افزایش می دهد. BMW این کار را با سری ۴ ۲۰۱۹ انجام می دهد و قیمت آن را به ۱۳۰۰ دلار افزایش می دهد. با افزایش قیمت، ویژگی های استاندارد بیشتر می شود.
 
سری ۲۰۱۹ ۴ با ناوبری، ترافیک پیشرفته در زمان واقعی، خوشه ساز پیشرفته و کنترل فاصله پارک عرضه می شود. همچنین CarPlay اپل برای یک دوره آزمایشی رایگان یک ساله نیز موجود است. به گفته یک سخنگوی BMW که با CarsDirect.com صحبت کرد. تجهیزات جدید هزینه ۲،۷۵۰ دلار خواهد داشت. صرفه جویی در هزینه برای این تجهیزات به طور فنی باعث می شود تا ۲۰۱۹ BMW 4 Series ارزش بیشتری نسبت به قبل داشته باشد.
 

بی ام و سری ۴

 
بی ام و سری ۴ - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

بی ام و سری ۴ – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

 

 
۲۰۱۹ ۴۳۰i از ۴۵،۷۹۵ دلار (از جمله هزینه ۹۹۵ دلار هزینه) برای کوپه و ۴۵،۵۹۵ دلار برای گارو کوپه چهار درب شروع می شود و ۵۳،۹۴۵ دلار برای تبدیل سخت افزاری شروع می شود. کوپه شش سیلندر ۴۴۰i با قیمت ۵۲،۱۹۵ دلار آغاز می شود. Gran Coupe 440i با قیمت ۵۱۹۹۴ دلار شروع می شود، در حالیکه تبدیل می شود از ۶۰،۹۹۵ دلار.
سری ۴ چندین سرویس از راه دور BMW مانند برنامه متصل شده BMW دریافت می کند که به صاحبان اجازه می دهد تا ماشین خود را پیدا کنند، مقصد را از گوشی هوشمند به خودرو ارسال کنند، قفل و باز کردن وسیله نقلیه و خیلی بیشتر. خوشه ابزار جدید به ارمغان می آورد صفحه نمایش با وضوح بالا که اطلاعات ناوبری و بیت های دیگر اطلاعات خودرو را نشان می دهد.
 
در مقایسه با رقابت، BMW 4 سری قدیمی ترین پیشنهاد است. هر دو آئودی A5 و کوپه C-Class مرسدس بنز محصولات جدیدتر با تکنولوژی، عملکرد و ارزش بسته می شوند. ویژگی های اضافه شده، حتی با قیمت کمی بالاتر، باعث می شود که سری ۲۰۱۹ ۴ رقابتی تر باشد که باید در مشتریان بالقوه باشد. کوپه ها و سدان ها به طور کلی، فروشندگان گرم در حال حاضر نیستند، اما برای برخی افراد، دوچرخه سواری سرگرم کننده است. ویژگی های اضافه شده تنها آن را بیشتر می سازد..

اجاره خودرواجاره ماشینکرایه ماشین

 
بی ام و سری ۴ - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

بی ام و سری ۴ – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *