بی ام و ۷۴۵e - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بی ام و ۷۴۵e - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و ۷۴۵e مدل ۲۰۱۹ نقد و بررسی

بی ام و ۷۴۵e

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی گفته می شود که ب ام و ۷۴۰e پلاگین هیبرید یک بروزرسانی قدرتمند بزرگ برای مدل سال ۲۰۱۹ است که احتمالا تغییر اسم را به ۷۴۵e خواهد داد. با توجه به بیلی بلاگ با اشاره به منابع ناشناس از BMW در مونیخ، آلمان، یک موتور الکتریکی قوی و باتری های با ظرفیت بالاتر می تواند خروجی بالاتر و محدوده الکتریکی بیشتری داشته باشد.

بی ام و ۷۴۵e

بی ام و ۷۴۵e - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بی ام و ۷۴۵e – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این پلاگین به روز رسانی ۷ سری از همان ۴ لیتر توربوشارژر ۲٫۰ لیتری استفاده می کند، اما موتور قدرتمند تر از موتور الکتریکی توان خروجی ۳۹۰ اسب بخار (۲۹۱ کیلووات) را از ۳۲۲ اسب بخار (۲۴۰ کیلووات) در حال حاضر می برد. ۷۴۰e موجود می تواند در عرض ۵/۱ ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت برسد (۹۶ کیلومتر در ساعت)، بنابراین قدرت اضافی ممکن است به اندازه کافی برای فشار دادن این رقم به یک چهارچوب بالا در چهار ثانیه باشد.

باتری های با ظرفیت بالاتر همان اندازه فیزیکی هستند اما با تراکم انرژی بهبود یافته در جریان ۹٫۲ کیلووات ساعت. امتیاز یک کیلووات ساعت بالاتر می تواند جریان فعلی ۱۴ مایل (۲۳ کیلومتر) بر روی برق را افزایش دهد. بر طبق BMW Blog، ارتقاء سیستم EV نیز برای شارژ بی سیم امکان پذیر است.

علاوه بر پیشرفت های نیروی ترانزیتی، سری ۷ نیز با تغییر به پانل ابزار دقیق دیجیتال، روند فعلی خودروهای داخلی را دنبال می کند.

سردبیر ارشد جیک هولمز ۷۴۰ موجود را بررسی کرد و به طور کلی تحت تاثیر قرار گرفت. وی با بیان این که “شتاب شدیدی و عملکرد صاف، هر نشانه ای را نشان می دهد که نیروی گذار یک مجموعه غیر سنتی است، تحرک نیروی انتظامی را ستود.” صدای کمی و یا لرزش برای اعلام زمانیکه موتور گاز روشن یا خاموش می شود، ستایش می کند. “

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

بی ام و ۷۴۵e - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بی ام و ۷۴۵e – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

با این حال، او در پیدا کردن فقدان پانل ابزار دیجیتال به ضعف نوشته شده است: “صفحه نمایش رنگی BMW را فراهم می کند نه خیلی بیشتر از اقتصاد سوخت و یا اطلاعات سازگار کروز.”

اگر می خواهید از کارایی PHEV لذت ببرید، اما نگاه تر تهاجمی تر را ترجیح می دهید، BMW لوازم جانبی M Performance را برای ۷۴۰E (در تصویر بالا در تصویر بالا). آنها مدل را یک نگاه ورزشی بدون به خطر انداختن اقتصاد خود می دانند.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *