بی ام و G-Power M850i
بی ام و G-Power M850i

بی ام و G-Power M850i رونمایی شد

بی ام و G-Power M850i

بی ام و M8 در اینجا هنوز کامل نشده است، اما صاحبان مشتاق M850i می توانند به لطف کار با ترانسفورماتور G-Power، قدرت بزرگتری را از دست بدهند. کیت ارتقاء شرکت، خروجی ۸ سری را به ۶۶۱ اسب بخار قدرت (۴۹۳ کیلو وات) و ۶۵۶ پوند (۸۹۰ نیوتن متر) گشتاور در برابر ۵۲۳ اسب بخار (۳۹۰ کیلو وات) و ۵۵۳ پوند فوت (۷۵۰ Nm) در فرم سهام از ۴٫۴ لیتری توربو دوقلو V8.

اجاره بی ام و

بی ام و G-Power M850i
بی ام و G-Power M850i

پس از این ارتقاء، M850i با سرعت ۳٫۱ مایل به ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) و حداکثر سرعت نزدیک به ۱۹۹ مایل در ساعت (۳۲۰ کیلومتر بر ساعت) می رسد. در مقایسه، کوپه سهام با سرعت ۶۲ مایل در ساعت در ۳٫۷ ثانیه و دارای سرعت بالای بالا ۱۵۵ مایل در ساعت (۲۵۰ کیلومتر در ساعت) است.

G-Power با هزینه ۲،۴۸۱ یورو (۲۸۳۱ دلار در نرخ های فعلی مبادله) برای نرم افزار به روز شده موتور، و بهبود موتورهای دیزلی فولاد ضد زنگ و مبدل های کاتالیزوری، ۴،۱۵۵ یورو اضافی (۴،۷۴۲ دلار) است. کد که سرعت بالای فراتر از حد استاندارد را افزایش می دهد اضافی ۵۰۰ یورو (۵۷۰ دلار) است.

بی ام و G-Power M850i
بی ام و G-Power M850i

برای ارتقاء زیبایی شناسی، G-Power ارائه می دهد مجموعه ای از طوفان چرخ های جعلی با پنج مجموعه دوی شکاف. قطعات ۲۱ اینچی در جلو ۹ اینچ و در عقب ۱۰٫۵ اینچ گسترده هستند. آنها ۷٫۵۲۱ یورو (۸،۵۷۷ دلار) را برای مجموعه کامل اجرا می کنند.

هنگامی که آن را در سال ۲۰۱۹ وارد می شود، M8 از یک نسخه به روز شده از موتور V8 4.4 لیتری دوقلو توربو M850i استفاده خواهد کرد. این باید حداقل ۶۰۰ اسب بخار (۴۴۷ کیلو وات) به عنوان M5 باشد، اما حتی ممکن است ۶۱۷ اسب بخار (۴۶۰ کیلو وات) مسابقه M5 را نیز بالا ببرد. شایعات نشان می دهد مسابقه M8 می تواند حدود ۶۳۰ اسب بخار (۴۷۰ کیلو وات) داشته باشد.

اجاره خودرو

بی ام و G-Power M850i
بی ام و G-Power M850i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *