بی ام و X6 M - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و X6 M مدل ۲۰۱۷ رونمایی شد

بی ام و X6 M

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی داخلی X6 M جذاب است، و بسیاری از ویژگی های مطلوب استاندارد است، اما صندلی عقب جای مناسب برای بزرگسالان نیست. این به خاطر تقریبا اجتناب ناپذیری در برابر سبک فست فود X6 است، اما ایمانداران BMW که نیاز به چهار یا پنج صندلی راحت دارند، به جای مکانیکی یکسان، اما بیشتر در کنار X5 M قرار دارند.

صندلی جلو صندلی X6 مجهز به بزرگ و راحت است، اما صندلی عقب تقریبا غیرممکن است. با کمترین محدوده سقف و سقف اتومبیل های فهرست شده در اینجا، مسافران پشت صندلی بزرگترین قیمت را برای طراحی بیرونی براق X6 M می پردازند.

بی ام و X6 M

 

فضای جلو صندلی

بی ام و X6 M - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و X6 M – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

فضای عقب صندلی

بی ام و X6 M - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و X6 M – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

ویژگی های داخلی

صندلی های چرمی و ترمز داخلی همانند یک فرمان قابل تنظیم با قدرت و صندلی های جلو گرم است. برخی از ویژگی های مطلوب، از جمله صندلی های عقب گرم و تهویه برای صندلی های جلو، نیاز به درایور برای خرید ۴۷۰۰ دلار اجاره بسته X6 M است. تنها ویژگی مهم از لیست گزینه های M از دست رفته کرسی ماساژ است. این قابلیت غم انگیز در هر دو Range Rover Sport و Volvo XC90 در دسترس است. این ویژگی بی نظیر است، مطمئنا، اما یک ماساژ در ۸۰ مایل در ساعت مانند ارتفاع لوکس احساس می شود. کابین های مدرن کار بسیار خوبی در برابر اصطکاک مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای شدید باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتواند منعکس کننده اینکه چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنود.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است. صندلی و ارتفاع قدم زدن X6 M برای SUV کم است، اما صندلی راننده هنوز هم به اندازه کافی بالا برای ارائه یک موقعیت صندلی فرمان است. برای اندازه گیری دقیق ارتفاع صندلی – فاصله از جاده تا راننده راننده – از یک ماشین H-Point (HPM)، یک دستگاه دقیق مهندسی که توسط SAE International به بازار عرضه می شود، استفاده می شود.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

بی ام و X6 M - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بی ام و X6 M – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این ابزار چند منظوره در ارتباط با یک دستگاه لیزر، عرض و موقعیت انسداد مواجهه با ابعاد سقف را نشان می دهد (نقاط کور). ما ابزار اندازه گیری HPM و لیزر طول جاده ای را که توسط کاپوت و همچنین جاده خالی شده توسط تنه یا چوبه (که از طریق آینه عقب دیده می شود) تعیین می کند. دید در جلو در X6 M بسیار خوب است – به طور متوسط دیگران را در این مجموعه با چند درجه کاهش می دهد. دید عقب یک داستان متفاوت است. پنجره عقب بالا و سقف کم نشان می دهد که فقط یک ورودی کوچک برای رانندگان وجود دارد که به دنبال آن هستند، و ستون های عقب مانده به طور خاص، ضخیم تر و مبهم تر از رقبای جعبه X6 M هستند. ستون های سقف از ساکنان در سقوط رولا حفاظت می کنند اما نقاط کور را نیز ایجاد می کنند. ما با اندازه گیری محل و عرض هر ستون با استفاده از یک ماشین H-Point و یک پرتو لیزری (جایگزینی برای یک راننده و چشم) تعیین می کنیم. دید در جلو و عقب با محاسبه محدوده قابل مشاهده توسط ستونها از نمره کامل ۱۸۰ درجه محاسبه می شود.

 

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *