بی ام و X7 وانت

بی ام و X7 وانت در حال رونمایی است

بی ام و X7 وانت

اولین ماه های سال ۲۰۱۸ به ما نشانه های خوش بینانه ای داد که BMW در نهایت می تواند به بخش وانت منتقل شود. نمایندگان نام تجاری در استرالیا مایل به دیدن یک کامیون بایرن (و یا عجله به عنوان آنها آنها را پایین زیر) به رقابت در برابر اخیرا مرسدس بنز کلاس X اعلام کرد. با فروش کامیون حسابداری برای نزدیک به ۱۵ درصد در قاره، که منطقی است.

با این حال، در اوایل این ماه، BMW تایید کرد که هیچگونه قصد ورود به بازار کامیون های حقوقی بین المللی را ندارد، زیرا این امر برای ادعای یک پرونده تجاری قابل قبول است. به گفته مدیران شرکت، تنها استرالیا و احتمالا آمریکای شمالی به اندازه کافی از یک بازار برای ایجاد چنین مدل سودآور است.

اجاره بی ام و

بی ام و X7 وانت

بی ام و X7 وانت

با این همه، احتمال دیدن یک وانت ضبط شده توسط BMW احتمالا بسیار نزدیک به صفر درصد است. مطمئنا، این بدان معنا نیست که ما نمیتوانیم تصور کنیم که یک کامیون مبتنی بر فرض X7 فقط برای سرگرم کننده است. شنبه، بعد از همه.

این رندر از X-Tomi Design، طراح مستقل خودرویی است که ما اغلب در صفحات مجازی ما استفاده می کنیم. به هیچ وجه انکار این ایده برای یک وانت بی ام و عجیب و غریب است، حداقل می گویند، اما همه چیز با نسبت این وسیله نقلیه به نظر می رسد درست است. سپس، چرا؟

بی ام و X7 وانت

بی ام و X7 وانت

هیچ چیز اشتباهی در مورد کامیون کوچک و کوچک لوکس V8 وجود ندارد، به جز اینکه در صورتی که پلتفرم X7 را قرض بگیرد، براساس یک شاسی بدن بر روی قاب نمی شود. سیستم xDrive BMW یکی از پیشرفته ترین AWD ها در بازار است، اما حتی این سیستم به اندازه کافی قادر به گرفتن یک دستگاه بی نظیر قادر نخواهد بود.

اجاره خودرو

بی ام و X7 وانت

بی ام و X7 وانت

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *