ب ام و M4 GTS جی پاور با قدرت 615 اسب بخار - اجاره خودرو طباطبایی

ب ام و M4 GTS جی پاور با قدرت ۶۱۵ اسب بخار

جی پاور از مدل جدید M4 GTS رونمایی کرده است که قدرتی معادل ۶۱۵ اسب بخار دارد.

G-Power از مدل جدید M4 GTS خود با قدرتی باور نکردنی رونمایی کرد و مدعی شده است که این مدل قدرتی کم تر از ۶۱۵ اسب بخار نخواهد داشت. این هیولای جدید جی پاور توجه بسیاری از خبرها را در جهان به خود جلب کرده است.

ب ام و M4 GTS به تنهایی و بدون کمک تیونرها ماشین بسیار قدرتمندی است. پیشرانه ی S55 این خودرو که مجهز به سیستم تزریق آب (Water injection) است می تواند ۵۰۰ اسب بخار قدرت و ۶۰۰ نیوتون متر گشتاور را تولید کند. به لطف وزن کم، این خودرو می تواند در عرض ۳٫۸ ثانیه سرعت خود را از حالت سکون به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند و حداکثر سرعت آن نیز به ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت می رسد. بی ام و ادعا می کند که این حداکثر سرعت، به دلایل ایمنی به صورت الکترونیکی محدود شده است.

با وجود چنین مشخصاتی قطعا از کاری که جی پاور بر روی این خودرو انجام داده است شگفت زده خواهید شد. از آن جایی که این تیونر به خاطر قدرت بسیار بالای محصولاتش مشهور است در این مورد نیز توانسته قدرت این خودرو را به میزان ۱۱۵ اسب بخار افزایش دهد. گشتاور تولیدی توسط پیشرانه نیز به رقم ۷۶۰ نیوتون متر افزایش یافته است، برای مقایسه، این گشتاور از گشتاور تولیدی توسط پیشرانه ی S63 مورد استفاده در مودل های X5 M و X6 M بیشتر است.

اگر فکر می کنید که تمام این قدرت و گشتاور نتیجه ی انجام تغییرات در ECU است سخت در اشتباهید. مردان جی پاور اقدام به نصب یک دست توربوشارژر جدید و همچنین یک سیستم اگزوز جدید در این مدل کرده اند تا جریان هوای پیشرانه را بهبود بخشند. به گفته ی جی پاور نتیجه ی این کارها توانسته شتاب صفر تا صد کیلومتر بی ام و M4 را به ۳٫۶ ثانیه برساند. چنین شتابی، بی ام و M4 را در رده ی سوپر اسپرت ها قرار داده است، با این وجود برای استفاده از این قدرت نیاز است تا خودرو چسبندگی خوبی نیز به سطح زمین داشته باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *