تردد 900 تاکسی فرسوده در اهواز - اجاره خودرو طباطبایی

تردد ۹۰۰ تاکسی فرسوده در اهواز

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اهواز گفت: در حال حاضر حدود ۷ هزار دستگاه تاکسی در شهر اهواز تردد می کند که پیش بینی می شود تعداد تاکسی های ناوگان تاکسیرانی شهر اهواز حدود ۲هزار دستگاه افزایش یابد.

سید کوروش حسینی زاده در خصوص نوسازی تاکسی های فرسوده گفت: هم اکنون ۹۰۰ دستگاه خودروی فرسوده در شهر اهواز در حال تردد است و تاکسی های با عمر بیش از ۱۰ سال شامل طرح کشوری نوسازی ناوگان تاکسیرانی می باشند و البته نوسازی این خودروها با هماهنگی سازمان همیاری شهرداری و وزارت کشور براساس الگوهای مشخص شده در دستور کار ناوگان تاکسیرانی قرار دارد. نوسازی خودروهای فرسوده در سال جدید مانند سال گذشته با هماهنگی شرکت های خودروساز انجام می پذیرد و بیش از ۹۰۰ دستگاه خودرو تاکسی پژو و سمند در مرحله واگذاری قرار گرفته اند.

وی با اشاره به اقدامات اولیه جهت کاهش معطلی مسافران در شهر اهواز اظهار داشت: ناوگان تاکسیرانی شهر اهواز برای رفاه حال مردم و کاهش معطلی مسافران در هر منطقه به میزان مورد نیاز تاکسی به ناوگان اضافه نموده است .

وی در رابطه با افزایش نرخ کرایه ها در سال ۹۵ تصریح کرد: ناوگان تاکسیرانی شهر اهواز الگوهای پیشنهادی خود را براساس کتابچه تعرفه های وزارت کشور به فرمانداری ارائه کرده و نرخ کرایه تاکسی های شهر اهواز به زودی اعلام خواهد کرد.

وی در خصوص نظارت و کنترل بر ناوگان تاکسیرانی شهر اهواز گفت: نظارت مستقیم ومستمر ناوگان تاکسیرانی به کمک عوامل گشت و بازرسی بر تاکسی ها در سطح شهر اهواز انجام می گیرد و همچنین با نصب و راه اندازی سیستم هوشمند سازی بر روی تاکسی ها عملکرد این ناوگان کنترل و نظارت می شود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *