تشریح روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایتخت - اجاره خودرو طباطبایی

تشریح روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایتخت

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایتخت گفت: روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از خرداد ماه سال جاری به صورت جهشی در حال انجام است.

میثم مظفر با بیان اینکه روند نوسازی خودروهای کاربراتوری در حال انجام است، افزود: خوشبختانه سازمان تاکسیرانی با همکاری کلیه دستگاههای ذیربط تاکنون موفق به نوسازی بیش از ۶ هزار دستگاه تاکسی فرسوده پایتخت شده است.

وی در ادامه با اشاره به حذف تاکسی های پیکان از ناوگان تاکسیرانی پایتخت تصریح کرد: حذف تاکسی های پیکان یکی از برنامه های جدی سازمان تاکسیرانی است که در دستور کار اجرایی این سازمان قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: تاکنون یک هزار دستگاه تاکسی مدرن مطابق با استانداردهای روز اروپا با سرمایه گذاری بخش خصوصی وارد ناوگان تاکسیرانی پایتخت شده است.

مظفر در خصوص مزایای تاکسی های مدرن خاطرنشان کرد: تاکسی های نو مجهز به سیستم هوشمند هستند لذا پرداخت کرایه در این تاکسی ها به صورت الکترونیک انجام می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در پایان با اشاره به نصب سیستم GPS و AVM و همچنین سیستم پرداخت و محاسبه الکترونیک نرخ کرایه در تاکسی های نو بیان کرد: امیدواریم با بهره برداری کلیه طرح های اجرایی در سازمان تاکسیرانی پایتخت شاهد تغییری شگرف در چهره ناوگان فرسوده شهر باشیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *