تهیه و نصب برنامه زمانبندی حرکت خطوط اتوبوس در منطقه 2 - اجاره خودرو طباطبایی

تهیه و نصب برنامه زمانبندی حرکت خطوط اتوبوس در منطقه ۲

معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری منطقه دو از نصب و بروزرسانی برنامه زمانبندی خطوط حرکت اتوبوس ها در بیش ۳۰۰ سرپناه ایستگاه اتوبوس در سطح منطقه خبر داد.

حمید رضا رنجبر با اعلام این خبراظهارداشت : از آنجا که توسعه سیستم های حمل و نقل عمومی و ترغیب شهروندان محترم به استفاده از این سیستم ها جز سیاست های اصلی شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل است، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ همواره تلاش نموده تا با ایجاد زیرساخت های مناسب و استاندارد گام موثری را در این راستا برداشته و موجبات رضایت مندی شهروندان را فراهم نماید.

رنجبر گفت : از جمله این اقدامات می توان به جانمایی، تهیه و ساخت سرپناه های استاندارد ایستگاه های اتوبوس، تامین سیستم های روشنایی سولار برای این ایستگاه ها و نصب نقشه راهنمای خطوط اشاره نمود.

وی افزود : در همین راستا و براساس برنامه ریزی های انجام شده، معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه اقدام به تهیه و نصب و به روز رسانی برنامه زمانبندی خطوط در بیش از ۳۰۰ سرپناه ایستگاه اتوبوس سطح منطقه نموده و پیش بینی می گردد با این اقدام امکان برنامه ریزی بهتر شهروندان جهت حضور در ایستگاه ها و استفاده بهینه از زمان و وقت آنها فراهم خواهدشد و در نهایت رضایت شهروندان را به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *