تولید تایر و ترمز ضد قفل و رایانه موتور خودرو - اجاره خودرو طباطبایی

تولید تایر و ترمز ضد قفل و رایانه موتور خودرو

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بزرگترین سازمان توسعه ای فعال در حوزه صنعت، با انتشار فراخوانی، از عموم سرمایه گذاران برای اجرای طرح تولید تایر ،‌ترمز ضد قفل (ABS)و تولید رایانه موتور خودرو (ECU) ، دعوت کرد.

در فراخوان ایدرو که با دستور دکتر معظمی وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش منتشر شده ، گفته شده است در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور توسعه صنعت داخلی و همچنین حمایت از سرمایه گذاری های صنعتی، از سرمایه گذاران واجد شرایط برای اجرای مستقل چند طرح برگزیده صنعتی در حوزه خودرو و قطعه سازی دعوت به عمل می آید. در این فراخوان تاکید شده است اجرای این طرح ها از طریق ارایه بسته حمایتی اختصاصی به سرمایه گذاران منتخب و برخوردار از توانمندی های فنی، مالی و مدیریتی، تسهیل خواهد شد.

بنا به این خبر در طرح پیشنهادی به سرمایه گذاران برای تولید تایر در سیستان تاکید شده است که بسته حمایتی ایدرو از سرمایه گذاران شامل حمایت در فرایند فاینانس ، تامین تسهیلات بانکی، واگذاری زمین و همچنین تسهیل تامین دانش فنی و ماشین الات می باشد.ضمنا حجم اولیه سرمایه گذاری کل ۶۹۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

همچنین بسته حمایتی از تولید ترمز ضد قفل شامل توافق فروش محصول به خودروسازی ، واگذاری زمین در منطقه ویژه گرمسار ، حمایت در فرایند فاینانس و تامین تسهیلات بانکی می باشد.کل سرمایه گذاری در این طرح ۵۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

از طرفی تولید راینه موتور خودرو دارای بسته حمایتی شامل توافق فروش محصول به خودروسازی ، وگذاری زمین در شهرک تحقیقاتی کاوش ، حمایت د رفرایند فاینانس و تامین تسهیلات بانکی می باشد.حجم سرمایه گذاری در این طرح ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد شدهاست.

مشروح فراخوان عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در جهت شناسایی سرمایه گذار در سایت سازمان گسترش به نشانی www.idro.org در بخش توسعه سرمایه گذاری های صنعتی – فراخوان – قابل مشاهده است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *