تویوتا آوالون 2016

تویوتا آوالون ۲۰۱۶

وقتی داخل تویوتا آوالون ۲۰۱۶ می شویم باید متوجه صندلی با چرم کمرنگ، مواد نرم و محصول خیاطی فرانسه بشویم که احساس می کنید که آن فقط برای شما ساخته شده است. صندلی ها برقی با امکاناتی نظیر گرم کن و سرد کن صندلی تهویه مطبوع بخوبی شما را پوشش می دهند.

تویوتا آوالون 2016
تویوتا آوالون ۲۰۱۶
تویوتا آوالون 2016
تویوتا آوالون ۲۰۱۶
به صندلی های عقب که نگاهی انداختیم متوجه شدیم که فضای بین ردیف عقب و جلو بسیار عالیست و بخوبی می توان پای خود را دراز کرد و استراحت کرد.مهم ترین نکته در اتاق این خودرو بی صدا بودن این خودروست که این امر را مدیون وجود شیشه ای خاص عایق صداست.در نهایت به شیشه عقب می رسیم که از سایبان های برقی به خوبی پشتیبانی می کند و در روز های گرم شما را از گرمای خورشید در امان نگاه می دارد.زبونه های دستگیره ها از جنس کروم و روی داشبورد چرمی این خودرو هم که مانیتور ۷ اینچی جا خوش کرده که شما را با دریاچه ای از امکانات رفاهی و مولتی مدیا وصل میکند .که البته از یک سیستم صوتی با ۸ عدد بلندگو نیز بهره می برد.

در بیرون خودرو باید گفت که آوالون در مدل ۲۰۱۶ با تغییراتی مانند باریک‌تر شدن جلوپنجره، طراحی مجدد چراغ‌های راهنما، تریم کرومی سپر عقب و بهبود سیستم تعلیق در شیکاگو معرفی شد. ولی آنچه که بیش از همه در آوالون جلب‌توجه می‌کند تغییر چراغ‌های جلویی آن است که باتوجه به لنزهای LED آن، تاکنون تویوتا در هیچکدام از محصولاتش از چنین چیزی استفاده نکرده بود.

آوالون دارای سیستم تعلیق کاملا مستقل با یک میله تثبیت کننده برای یک رانندگی نرم و صاف وراحت تر است. و تعلیق منحصر به فردآن تجربه خوبی را برای شما خواهد داشت.در قسمت پایین شاسی تویوتا آوالون مدل ۲۰۱۶ از پانل های مخصوص به جهت کاهش آشفتگی و سر و صدا و همچنین کنترل خودرو از نظر ایرودینامیکی نیز بهتر خواهد شد.همچنین این خودرو دارای حالت های مختلف رانندگیست که حالت اسپرت یکی از این حالت هاست که می تواند به شما در افزایش قدرت و کیفیت رانندگی از طریق افزایش باز شدگی دریچه گاز خودرو کمک کند و در اصل قدرت موتور و شتاب را بالا ببرد که البته این امر مصرف سوخت خودرو را در این حالت بالا میبرد.که این خود به همراه وجود فرمان برقی EPS یک رانندگی خاص را تکمیل می کند.

این خودرو در مدل های Hybrid, Limited Hybrid ,XLE Premium ,Hybrid ,XLE Plus, Limited, Touring, XLE Premium, XLE Plus, XLE وارد بازار شده است که مدل های XLE, XLE Plus, XLE Premium, Touring همگی از یک موتور ۳.۵ لیتری V6 DOHC 24 با سیستم زمان بندی سوپاپ ها از نوع (VVT-I) می باشند که می تواند ۲۶۸ اسب بخار در ۶۲۰۰ دور در دقیقه و ۲۴۸ پوند فوت نیرو در ۴۷۰۰ دور در دقیقه ایجاد کند.همچنین تویوتا آوالون مدل ۲۰۱۶ شتاب ۰ تا ۱۰۰ خود را در ۶.۹ ثانیه طی میکند.که در ادامه می تواند سرعت خود را به تاپ اسپید ۲۱۸ کیلومتر بر ساعت هم برساند.این خودرو با ظرفیت باک ۷۴ لیتری خود از مصرف سوخت ۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر بهره می برد.و از یک گیر بکس الکترونیکی اتوماتیک هوشمند ۶ سرعته از نوع ECT-I نیز استفاده می کند.

آوالون در تیپ‌های XLE و XLE Plus خود امکانات استاندارد بیشتری دارد مانند رینگ‌های ۱۷ اینچی، نشانگر فشار باد تایرها، مانیتور ۷ اینچی و تریم چوبی داشبورد. در تیپ XLE Premium بازهم این امکانات بیشتر شده و موارد تازه‌ای مانند سیستم شارژوایرلس Qi برای اسمارت‌فون‌ها، نویگیشن و سیستم صوتیEntune به لیست تجهیزات این خودرو افزوده می‌شوند.در تیپ Touring تویوتا رینگ‌های آوالون را ۱۸ اینچی کرده، از چراغ‌های LED روز بهره گرفته و نهایتا اندکی چهره خودرو را در جلو اسپرت‌تر می‌کند. اما آخرین تیپ آوالون و در واقع گران‌ترین مدل آن، نسخه Limited است که کروز کنترل هوشمند، چراغ‌های اتومات، هشداردهنده تغییر لاین و سیستم پیشگیری از تصادف را بصورت استاندارد خواهد داشت.

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *