تویوتا آویرس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا آویرس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا آویرس ۲۰۱۹ با موتور هیبریدی ۲٫۰

تویوتا آویرس ۲۰۱۹

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی نسل دوم Auris تقریبا برای هشت سال بوده است و این بدان معنی است که جایگزینی برای حفظ هواتفهای جمع و جور تازه و رقابتی است. ما از ژوئن ۲۰۱۶ عکس های جاسوسی جدید Auris / Corolla iM را ارسال کرده ایم و اکنون ما شاهد مدل C segment در شکوه تولید کامل خود هستیم.

اما برای اولین بار، تویوتا تصویر تیزر سایه ای را برای خودرو کاهش داده است و نشان می دهد پیشرفتهای زیادی در طراحی بیرونی صورت گرفته است. به نظر می رسد که این خودرو دارای چراغهای LED کامل و چراغهای عقب، مخروطی سیاه و سفید و آینه های جانبی است که به جای نشستن در کنار ستون های A، در پایین صفحه قرار دارند.

تویوتا آویرس ۲۰۱۹

 

تویوتا آویرس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا آویرس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

تویوتا اعلام کرده است که تویوتا آویرس ۲۰۱۹ اولین موتور ۲٫۰ لیتری Hybridized خواهد بود. در یک بیانیه مطبوعاتی جداگانه، شرکت در مورد چگونگی استفاده از موتور دینامیک چهار سیلندر جدید بنزین در فرآیند احتراق کارآمد و مزایای سیستم کنترل متغیر صحبت می کند. با توجه به راندمان حرارتی بالاتری (۴۰ و ۴۱ درصد در مدل های هیبریدی)، تولید اسب بخار و گشتاور بیشتری را در هنگام رعایت دقیق تر قوانین اگزوز تولید می کند. خروجی در ۱۶۹ اسب بخار (۱۲۶ کیلووات) در ۶،۶۰۰ دور در دقیقه و ۲۰۵ نیوتن متر (۱۵۱ پوند فوت) گشتاور از ۴،۸۰۰ دور در دقیقه در خودروهایی که به طور انحصاری توسط موتور بنزینی تولید می شود، در حالی که در تولید هیبریدی با ۱۴۴ اسب بخار (۱۰۷ کیلو وات) ۶۰۰۰ دور در دقیقه و ۱۸۰ نانومتر (۱۳۳ پوند فوت) در ۴،۴۰۰ دور در دقیقه.

علاوه بر توسعه یک موتور جدید، تویوتا همچنین در سیستم هیبریدی متفاوتی به کار گرفته شده برای میل لنز ۲٫۰ لیتری که با بهره گیری از یک تکنولوژی مشابه، از دانش مورد استفاده در طول توسعه پریوس بهره می برد، کار می کند. وظیفه “شیب خطی و طولانی” است که همراه با “بهره وری سوخت برتر” و دینامیک رانندگی بهتر انجام می شود.

در حالی که تصویر تیزر تنها به ما اجازه می دهد نگاهی به طراحی بیرونی بگیریم، عکس های جاسوسی نشان داده اند که تغییرات بزرگی در داخل کابین رخ داده است که سیستم سرگرمی در بالای کنسول بالا قرار می گیرد و در بالای دریچه های هوا قرار می گیرد. ما همچنین انتظار می رود اتاق بیشتر برای راننده و مسافران به عنوان یک نتیجه از TNGA جدید پایه، که همچنین می تواند به تنه بزرگ تر ترجمه است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

تویوتا آویرس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا آویرس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

تویوتا با تمرکز بر بازدهی، می توانید مطمئن باشید که جدید Auris / Corolla iM حتی سوخت کمتر از مدل قبل از آن را خواهد خورد. همانطور که در بیانیه ای که دی جی لرووی، معاون اجرایی شرکت این شرکت در نمایشگاه Tokyo Motor Show در سال گذشته، موتورهای دیزلی از اروپا حذف خواهد شد، بیش از حد شگفت زده نخواهیم شد. با اینکه ۲٫۰ لیتر الکتریکی جدید ممکن است کارآمدتر از ۱٫۸ لیتر هیبرید جاری باشد، اما به هر حال نیاز به یک دیزل دارد؟

یکی دیگر از اخبار مهم تویوتا معرفی یک جعبه دنده دستی شش سرعت برای استفاده جهانی است، اما با توجه به اروپا. این هفت کیلوگرم (۱۵٫۴ پوند) سبکتر از انتقال جریان است و در عین حال ۲۴ میلیمتر (تقریبا یک اینچ) کوتاهتر است، و باعث می شود شرکت این را بگوید که یکی از کوچکترین فرستندههای جهان است. البته، آن کارآمد تر از جعبه قدیمی است و می تواند تا ۲۸۰ نانومتر (۲۰۷ پوند فوت) گشتاور را انجام دهد.

همچنین جدید جدید CVT-shift-CVT با کمینه مکانیکی پایین، ردیابی بهتر حرکت و دنده پرتاب است، با دومی که اولین بار برای انتقال مداوم متغیر است و سرعت انتقال ۲۰٪ سریعتر را به ارمغان می آورد.

علاوه بر این، تویوتا دو سیستم جدید چرخ دنده جدید را طراحی کرده است، یکی برای اتومبیل های بنزینی و دیگری برای هیبریدی ها. نخستین، به نام Dynamic Torque Vectoring AWD، مزایایی به دست می دهد، زیرا نام آن از چرخش گشتاور به صورت مستقل توزیع گشتاور به چرخ های عقب چپ و راست بسته به شرایط رانندگی مطرح می شود. دومی که E-Four نامیده می شود، کل گشتاور را به سمت چرخ های عقب هدایت می کند که ۳۰٪ نسبت به سخت افزار موجود است.

تویوتا اولین خودروی تویوتا آویرس ۲۰۱۹ جدید را در تاریخ ۶ مارس در ۸۸ نمایشگاه ژنو در جایی که آن نیز Aygo تجدید شده را میزبانی خواهد کرد. علاوه بر این، مفهوم سری Concept-I و Fine-Comfort Ride مفهوم یورو را به دست خواهند آورد، در حالی که انتظار می رود Superra revival در فرم ماشین مسابقه پیش بینی شود.

 

تویوتا آویرس 2019 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا آویرس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پایان مقاله / تویوتا آویرس ۲۰۱۹

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *