تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک - اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک - اجاره خودرو - اجاره ماشین

تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک می شود با تعییرات زیاد و زیبا

تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک

پیش از آن که به عنوان تویوتا کورولا iM معرفی شده در ایالات متحده به عنوان Scion iM عرضه شود، مدل پنجگانه جمع و جور نام جدیدی برای نسل بعدی خود به دست می آورد. آمادگی برای دیدار با ۲۰۱۹ Corolla Hatchback، اساسا یک نسخه آمریکای شمالی از Auris Euro spec که ما در ماه ژانویه در موتور نمایش ژنو دیدیم. در مقایسه با مدل آن جایگزین شده است، آن را توسط ۱٫۵ اینچ (در ۱۷۲ اینچ) بلند شده است و تمام آن کشش به محور دوچرخه سواری، در حال حاضر اندازه گیری ۱۰۳٫۹ اینچ. این نیز ۱٫۲ اینچ گسترده تر (در ۷۰٫۵ اینچ) است و توسط یک اینچ (۵۶٫۶ اینچ) کاهش یافته است.

 

تویوتا کرولا 2019 هاچ بک - اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک – اجاره خودرو – اجاره ماشین

تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک

همانند Auris، Corolla Hatchback جدید به پلت فرم Toyota’s New Global Architecture (TNGA) تعویض می شود و همراه با یک کابین ساکت تر به لطف مهر و موم های اضافی در شکاف پانل بدن و نیز مواد با کیفیت پایین تر می آید. در حالی که پسر عموی اروپایی آن کمی خجالتی بود و از نمایش کابین خود در طی ژنو رد شد (پنجره ها همه سیاه شده بودند)، ما در نهایت شاهد اصلاح کابین در مدل U.S.

این امکانات دارای مکان های بزرگتر و بزرگتر از جمله یک جعبه کنسول مرکزی به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی داشته باشد. داخلی ترکیبی از سطوح براق و مات را همراه با نگهدارنده های فنجان بسیار بزرگ در درب های جلو (می تواند بطری های ۲۴ اونس و اسناد A4 را نگه دارد) و همچنین در پشت که درب های عقب می تواند بطری های ۱۶ اونس حمل .

اجاره خودرواجاره ماشین

تویوتا کرولا 2019 هاچ بک - اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک – اجاره خودرو – اجاره ماشین

مهمتر از همه، موتور جدید بنزینی ۲٫۰ لیتری است که جایگزین دستگاه قدیمی ۱٫۸ لیتری می شود. موتور تزریق مستقیم سبک تر و کوچکتر از Corolla iM است و سطح پایین ارتعاش سر و صدا (NVH) را تولید می کند که باید به یک تجربه سواری صاف و ساکت تر تبدیل شود. تویوتا چیزی برای لحظه ای در مورد خروجی نمی گوید، اما ما می دانیم که قدرتمندتر از ۱٫۸ لیتر است که دارای ۱۳۷ اسب بخار و ۱۲۶ پوند گشتاور است. مقدار ناشناخته ای از قدرت به چرخ های جلو از طریق یک راهنمای شش سرعته جدید و سبک تر (وزن کاهش می یابد ۱۵ پوند / ۷ کیلوگرم به ۸۸ پوند / ۴۰ کیلوگرم) و یا انتقال کاملا متغیر به طور مداوم متغیر.

به عنوان استاندارد، ۲۰۱۹ Corolla Hatchback در ایالات متحده با نسل دوم سیستم ایمنی تویوتا فروخته خواهد شد، بنابراین سیستم های مختلفی شامل هشدار خروج خط (با کمک فرمان)، اتوماتیک پرتو پرتو، کمک ردیابی خط، و سیستم پیش برخورد با تشخیص عابر پیاده. هفت کیسه هوا به عنوان تجهیزات استاندارد به عنوان دوربین پشتیبان، صفحه نمایش ۸ اینچی با قابلیت ادغام Apple CarPlay و یک سیستم صوتی شش کاناله معرفی خواهد شد.

Corolla Hatchback جدید اولین نمایشگاه عمومی خود را در نمایشگاه نیویورک خودرو پیش از این در تابستان امسال جشن می گیرد.

.

تویوتا کرولا 2019 هاچ بک - اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا کرولا ۲۰۱۹ هاچ بک – اجاره خودرو – اجاره ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *