تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا کمری XSE V-6 مدل ۲۰۱۸

تویوتا کمری XSE V-6

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی تویوتا کمری را در طول یک بازی مرتبط با کلمه، و بسیاری از علاقه مندان به خودرو با برخی از تمثیل برای ناشناخته، لوازم خانگی، و یا توضیحات مشابه و غیر قابل انعطاف برای تصویر زمینه خودرو پاسخ. آخرین کامی، با پلت فرم کاملا جدید، نیروگاه های جدید و ظاهر ظریف، تلاش می کند تا این تصویر را تکان دهد. کمپانی Camry XSE V-6 با راندمان بالا و کارآیی بیشتر این موتورسیکلت را در اختیار شما قرار می دهد.

قدرت بیشتر، یک ظاهر طراحی شده بیشتر
این XSE بخشی از ستون Sporty S خانواده Camry است که همچنین شامل SE پایین رده است؛ تویوتا دارای عمودی متفاوتی از L با L، LE و XLE Camrys است که از ضربه گیر جلو و عقب استفاده می کنند و سوار بر تنظیمات تعلیق راحت تر جهت جذب خریداران سنتی Camry می شوند.

حتی مدل های لمس لبه L نیز از رانندگی Camrys بیشتر لذت بخش تر هستند. اما S trims بر پایه جامد با دمیدن قوی تر، چرخ های بزرگتر با لاستیک های وسیع تر و بمب های جلو و عقب متمایز با ورودی های خمیده و بسیاری از ترمیم های سیاه و سفید ساخته شده است. شما می توانید XSE را با یک سقف سیاه و سفید متضاد سفارش دهید (یک گزینه ۵۰۰ دلار) و یک کولر قرمز، جلوه ای در مورد مهار کاهش ت Toyota دارد.

تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

XSE و همچنین همپوشانی L آن، XLE، گزینه ای برای گرفتن موتور جدید ۳۰۱ اسب بخاری ۳٫۵ لیتری V-6 Camry را باز می کند. با پورت و تزریق مستقیم سوخت، شش ۳۳ اسب بخار قدرتمندتر از گذشته در سال گذشته است که تزریق شده ۳٫۵ لیتری V-6 است. گشتاور تا ۱۹ مگا با فوت تا ۲۶۷، با همان سرعت ۴۷۰۰ دور در دقیقه همانطور که پیش از این است. دیگر ۲۰۱۸ Camrys توسط موتور ۲٫۵ لیتری خطی چهار و یا یک نیروی هیبریدی گاز / الکتریکی می شود.

کمپانی V-6 نه تنها برای اسب بخار اساسی خود، بلکه برای داشتن شش سیلندر جذاب است. تقریبا هر رقیب به چهار سیلندر توربو شارژ شده برای گزینه های پیشرفته موتور، از جمله کمری کمری، هوندا آکورد تبدیل شده است. این V-6 یک سنگسار است، با این حال، ارسال Camry از صفر تا ۶۰ مایل در ساعت در ۵٫۸ ثانیه – ۲٫۱ ثانیه سریعتر از چهار سیلندر Camry SE ما آزمایش شده است. و از یک سیستم اگزوز چهارگانه XSE، یکی از مواردی که متمایزتر از موسیقی متن فیلم خلاق / مخلوط کننده چهار رقمی است. با این حال، ۲۵۲ اسب بخار توربو شارژ Inline-4 در هوندا Accord 2.0T اسکات است که مدل به ۶۰ مایل در دقیقه ۰٫۳ ثانیه سریعتر. اگر چه دو سدان تقریبا برابر گشتاور حداکثر است، ۲٫۰T Accord به سختی چرخش گشتاور در حالی که تویوتا دارای مقدار زیادی است.

هوندا در مسابقه مسابقه تویوتا را شکست داده است، جایی که Accord 2.0T دارای یک اتوماتیک سریع با ۱۰ سرعت جلو به کمپین هشتم می باشد. Accord همچنین یک انتقال دستی با هر دو گزینه موتور ارائه می دهد. یک تغییر شکل یک جایگزین بسیار خوشایند برای کامی است، زیرا تصمیمات به آرامی به هشت سرعته اتوماتیک می آیند. بین راننده ایستادن در پدال گاز و دریافت یک حرکت پایین، یک گشتی کوچک وجود دارد که گویا توسط ترجیح قاطعانه انتقال برای چرخ دنده های بالاتر او به وجود می آید. یک دکمه ورزشی در کنسول مرکزی باعث افزایش علاقه به پاسخ موتور می شود و یک اسلات S برای اهرم چرخ دنده برای انتقال هم همین کار را می کند، اما در کاهش واکنش به برنامه های کاربردی دریچه های تهاجمی به طور کامل تمیز نمی کند. واکنش به انتخاب چرخ دستی از هر دو دست و پنجه در دست فرمان چرخ و گام به علاوه / منهای اهرم انتقال مشابه نیز غیرقابل قبول است.

اگر موتور و گیربکس بتوانند از یک چاشنی اضافی اضافی برای مطابقت با تصویر ورزشی ورزشی XSE استفاده کنند، شاسی تقریبا از نظر ظاهر است. این کمری با شور و شوق که تقریبا مطابق با معیار هوندا Accord و Mazda 6 است، بدون تاثیر قابل ملاحظه ای در راحتی کلی است. در حالی که Accord 2.0T سوپاپ ها را بر روی دوچرخه های تطبیقی گیرنده با دو سطح سختی انتخاب راننده انتخاب می کند، Camry XSE از دماهای ثابت با نرخ ثابت استفاده می کند که تقریبا همان طیف کنترل و کیفیت سواری را پوشش می دهد. رول بدن در XSE به خوبی در چک نگهداری می شود، و این ماشین آزمایشی ما را با ۰٫۸۷ گرم چسبندگی به سمت راست بر روی پاشنه Accord 2.0T 0.88 گرم چرخانده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

به گفته تویوتا، انتخاب V-6 حدود ۲۰۰ پوند به وزن کمبریج کمری اضافه می کند، بیشتر آن در بینی متمرکز شده و توزیع وزن کمی به سمت جلو حرکت می کند. اثرات جرم در دست زدن تنها با استفاده از ابزار ما و توسط کسانی که رانده اند کامی چهار سیلندر و توجه بیش از حد به ویژگی های نوبت خود را. در سال ۲۰۱۸ این اسکیدپت XSE با ۰٫۰۱ گرم بهبود پیدا کرده و به سمت چپ با سیالیت بیشتری برخورد کرد. وزن در پمپ قابل توجه است. ما در طی آزمون ما ۲۴ مایل در هر کیلومتر را در نظر گرفتیم، در مقایسه با ۳۲ اسب بخار در سیلندر چهار سیلندر و ۴۰ مگاوات در سال ۲۰۱۸ هیبریدی کامی. Accord 2.0T هوندا به طور متوسط ۲۴ مگا پاسکال به عنوان این XSE، اما دور از تویوتا در محدوده سوخت و رانندگی ۷۵ مایل در ساعت خود، با ۳۵ مایل در دقیقه ستاره به Camry’s 29 رفته است.

بقیه تجربه XSE مشابه آنچه در Camrys دیگر وجود دارد – هرچند با استثنائی چشمگیر از کیفیت داخلی آن بسیار عالی است. حتی یک سطح را به SE برسانید و یا اگر از XLE برداشته شده است، LE-یک فرود به داخل اتاقهایی است که پر از سخت تر پلاستیکی و پانل های ناهموار هستند تا اینکه شما در Camrys بالا می گیرید. ممکن است تویوتا این را به عنوان وسیله ای برای جذب خریداران از نردبان قیمت با توجه به این که ویژگی های ایمنی فعال مانند پشتیبانی نگهداری خط، کنترل کروز انطباقی و ترمز خودکار اضطراری در حال حاضر استاندارد در سراسر خط. حداقل سیستم سرگرمی تفریحی با Camrys کمتری استفاده شده است، به همان اندازه آسان است که از اینجا استفاده می شود، بخشی به کلید های میانبر سخت افزاری جذاب کروم به سمت منوهای اصلی که روی صفحه نمایش است، و همچنین دکمه های حجم و تنظیم که نزدیک به فرمان.

تویوتا کمری XSE V-6

تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پس این رنسانس Camry را ترک می کند؟ مخلوط کردن تغییرات درخشان ترین سدان با قوی ترین موتور آن و دلپذیرترین عضلات آن Camry XSE V-6 در نزدیکی سر کلاس است که توسط Accord 2.0T ساخته شده است. این امتیاز گران است، هر چند. XSE چهار سیلندر با قیمت ۲۹،۸۹۵ دلار آغاز می شود و شامل چراغهای جلو و عقب، چراغ های خروجی چهار، شارژ تلفن همراه، یک سونو پانوراما، صفحه نمایش رنگی ۱۰ اینچی، کنترل دوشاخه اتوماتیک کنترل از راه دور، و پوشش چرمی، ویژگی ها که در SE یا اختیاری یا در دسترس نیستند. V-6 دیگر ۵۹۵۰ دلار است و ماشین آزمایشی ما ۹۴۰ دلار پیشرفته سیستم ناوبری، دوربین ۱۰۵۰ دلاری ۳۶۰ درجه و دوربین های پارکینگ و سنسورها و چند گزینه نصب شده توسط فروشنده اضافه کرد که مجموع آن ۳۸۵۹ دلار است. بنابراین یک یادداشت ذهنی برای بازی های مرتبط با کلمه آینده ایجاد کنید: حالا Camry را می توان با پویا، شیک و (حداقل گاهی اوقات) با ارزش تغییر داد.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

تویوتا کمری XSE V-6 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا کمری XSE V-6 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پایان مقاله / تویوتا کمری XSE V-6

 

با توجه به نوسانات ارزی و متعاقبا نوسانات قیمت خودرو برای استعلام قیمت لطفا تماس بگیرید!

09121010200

021-22000100

09121010300

021-33000100

09121010900

021-77000100

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
1 اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
2 اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا 2010-2012 قهوه ایی تماس بگیرید تماس بگیرید
3 اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر 2012 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
4 اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک 2013 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
5 اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
6 اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS 2008 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
7 اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و 428 کروک 2016 آبی تماس بگیرید تماس بگیرید
8 اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 2011 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
9 اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
10 اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و 220 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
11 اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و 328 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
12 اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان 2018 مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
13 اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
14 اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL 2017 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
15 اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین 2016-2018 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
16 اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال 1398 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
17 اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو 2016 سفید , مشکی تماس بگیرید تماس بگیرید
18 اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو 2015 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
19 اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
20 اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
21 اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر 2016 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
22 اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا 2014 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
23 اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
24 اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
25 اجاره خودرو پژو پارس پژو 206 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید
26 اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس 1397 سفید تماس بگیرید تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *