تویوتا کورولا سدان
تویوتا کورولا سدان

تویوتا کورولا سدان مدل ۲۰۲۰ رونمایی شد

تویوتا کورولا سدان

تویوتا اولین بار در سال ۲۰۲۰ Corolla را از طریق طرح طراحی تصور کرد که شباهت سدان پیش از اولین نمایش عمومی در هفته جاری در نمایشگاه بین المللی خودرو گوانگژو در چین برگزار می شود. در حال حاضر، قطعات پازل شروع به اضافه کردن به عنوان یک تصویر جدید نشان می دهد یک بخش از fascia جلو با چراغ های آشنا LED در طول روز در حال حاضر در دیگر hatchback و واگن دیده می شود.

اجاره خودرو تویوتا

تویوتا کورولا سدان
تویوتا کورولا سدان

با دیدن هتب های پنجگانه و واگن عملی که در اروپا در دسترس است، ما از سدان هیچ شگفتی نمی بینیم. مجموعه مجاور عکس های جاسوسی هنگامی که به طراحی بیرونی خودرو می آید، کمی به تخیل بیاندازد، در حالی که کابین عمدتا از سبک های دیگر تویوتا در حال فروش است.

با استفاده از کولر سقفی Corolla که برای سال ۲۰۲۰ مدل تعیین شده است، این بدان معناست که احتمالا در حالی که شما قادر به رانندگی یک خانه خواهید بود. این باید به خوبی به ارزش صبر با توجه به سوئیچ به TNGA پلت فرم در حال پیشرفت در همه جبهه ها، از جمله یک Interiorier roomier ارائه شده توسط فاصله محور کشش دیده شده است که در دو دیگر Corollas دیده می شود.

تویوتا کورولا سدان
تویوتا کورولا سدان

موتور محرک، بنزین ۲٫۰ لیتری با ۱۶۸ اسب بخار و ۱۵۵ پوند فوت (۲۱۰ نیوتن متر) گشتاور یک حدس مطمئن است. چهار سیلندر قدرت خود را به چرخ های جلو از طریق یک جعبه دنده دستی شش سرعت یا یک CVT ارسال می کند.

کسانی که علاقمند به دیدن زود هنگام در نسل Corolla نسل دوازده هستند خوشحال خواهند شد که نسخه اصلی این مدل در آمریکای شمالی به طور زنده در اینترنت پخش خواهد شد: https://livestream.com/Toyota/Corolla . این رویداد در روز پنج شنبه، ۱۵ نوامبر، ساعت ۷:۰۰ PM PST آغاز خواهد شد.

اجاره خودرو

تویوتا کورولا سدان
تویوتا کورولا سدان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *