تویوتا یاریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا یاریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا یاریس مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

تویوتا یاریس

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی نشانه عملکرد جدید تویوتا، که به عنوان یک تست Rorschach در میان آزمایشکنندگان جاده در راه اندازی خدمت کرده است؛ برخی از واکه های از دست رفته پر شده و گارمین را دیدند، بعضی ها آلمانی ها بودند و حتی حتی فکر می کردند که آن ها مانند گرمیلین شبیه به هم بودند.

معنای واقعی این است که شاید حتی شگفت انگیز باشد – Gazoo Racing Meister از Nurburgring – اشاره به بازوی موتور Motorsport تویوتا (که دارای وسایل نقلیه در هر دو رشته استقامتی و رالی) و تیم کوچک از رانندگان و مهندسان استاد که این مدل یاریس از چرخ دستی خرید به گرم از طریق جهنم سبزاین Yaris در واقع اولین از بسیاری از اتومبیل های آینده GRMN است و بنابراین به عنوان بیانیه ای از قصد نشان می دهد که نشان نشان می دهد. پس از رانندگی آن، ما فکر می کنیم که مخفف یک بار دست و پاگیر در واقع برای چیزی بسیار هیجان انگیز است.

تویوتا یاریس

تویوتا یاریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا یاریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

گاهی اوقات شما می توانید شخصیت خودرو را از مشخصات خود بگویید – و تویوتا یاریس دارای برخی از سخت افزار بسیار سخت – Sachs دمپر، BBS جعلی آلیاژها، ترمز چهار گلوله، Torsen تفاوت و یک موتور ۱٫۸ لیتر سوپرشارژ؛ این یک ماشین طراحی شده برای تحت تاثیر قرار دادن رانندگان مشتاق است، نه آزمایشگاه های آزمایشگاهی مبتنی بر آزمایشگاه یا بخش بازاریابی تویوتا.داستان ادامه می یابد در داخل نیز – یک چرخ دنده مناسب، صندلی سطل گریپ بای و دقیقا یک حالت رانندگی وجود دارد. این تعریف دقیق تمرکز است.چیزی که شما بدست نمی آورید یک بدیکت مخصوص (به جز برای بال و اگزوز مرکزی) و یا بارهای کربن فیبر تیره در داخل کابین است. فرمول بسیار رنو کالیو ۱۸۲ Trophy است، و مانند این ماشین، شما احساس می کنید که احساس می کنید که تویوتا علاقه مند به سرمایه گذاری در شاسی و رانندگی بیشتر از هر چیز دیگری است.

این نیز بسیار کامل است. sat-nav بسیار سخت است که بخواند، صندلی (عالی) خیلی زیاد است و فرمان به اندازه کافی تنظیم نمی شود. علاوه بر این، پلاستیک های کابین نیز کمی شبیه هستند.

برای اضافه کردن پیچیدگی بیشتر، احتمالا نمیتوانید یکی را انتخاب کنید – در یک سری از بازده کاهش می یابد تنها ۶۰۰ ساخته خواهد شد، از آن ۴۰۰ نفر آن را به اروپا می رسانند، و فقط ۱۰۰ نفر برای انگلیس می گذارند. اکثر کشورها کتاب های رزرو خود را ظرف ۷۲ ساعت پس از باز کردن آنها نیز پر کرده اند.

خوب برای استفاده از کلیشه صنعت Yaris GRMN یک خودرو بسیار مهم برای هر دو تویوتا و petrolheads به عنوان یک کل است. همانطور که ما در رانندگی زودتر به آن اشاره کردیم، این یک قضیه مطلق است. از آن زمان به بعد مهندسان GRMN تعلیق و فرمان را تا حدودی اصلاح کرده اند، اما این ماشین عموما یکسان است.

یکی از نکات جالب توجه: خودروهایی که ما در مدار Parcmotor در بارسلونا رانندگی کردیم، تایرهای ردگیری بریدشتون Potenza فوق العاده تهاجمی داشتند که شما در جاده ها قانونی نمی توانید استفاده کنید – تنها اصلاحاتی که می خواهید انجام دهید اگر می خواهید مرتبا ردیابی کنید روز یاریس خود را می گوید، تویوتا می گوید.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

تویوتا یاریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا یاریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این یک نقطه نجیب است، اما یکی که خودروها را تقریبا به طور کامل به ماشین وظیفه متصل می کند، زمانی که ما منتظر بودیم که کمی بیش از آنچه که قبلا تجربه کرده بودیم، به سرانجام برسیم. یک لبه ی روی یخچال سرد به ما یک بینش داد – این خودرویی است که دوست دارد در اطراف شما، مانند یک فورد Fiesta ST، حرکت کند.

ین یک بیت بسیار جدی از کیت در مسیر یا جاده است، با دسته های گیر و قدرت تحویل فوق العاده خطی است که ضد آن از رقبای تنبل و توربو افزایش یافته است.

در واقع این محور جلو است که به منظور تعریف درایو، مانند SEAT Leon Cupra، به لطف این تفاوت Torsen تعریف شده است. این یک چیز بسیار سه بعدی است – شما می توانید آن را به طور منظم از یک آپکس اشاره کنید و به تدریج بر روی چرخ های بیرونی قرار دهید، یا شیب را در آن بچرخانید، دریچه گاز را بچرخانید و اجازه دهید که مکانیک اسکبربلی زیر آن همه کار کند.

این به این معنا نیست که بقیه ماشین ها خسته کننده است، اما همه چیز فقط نوعی است که صندلی عقب را به سمت Yaris روشن می کند.

موتور یک سر و صدا زیبا و غیر قابل تحمل است و فرمان نیز رضایت بخش است (اگر چه هنگامی که شما بارگذاری لاستیک های جلو را می کند عجیب و غریب سنگین) و snigks دنده تقویت شده به راحتی بین نسبت آن است.

همچنین یک جنبش بدن لمسی بیشتر از آنچه که در GTI 208 دریافت می کنید، لازم است که ماشین را بین تغییرات جهت حرکت قرار دهد اما در مزایده مزرعه ماتا MX-5 نیز همینطور است. .

تویوتا یاریس GRMN بررسی: حکم

تویوتا یاریس به ما یادآوری می کند که چاقوهای داغ مورد استفاده قرار می گیرند – ماشین های بدون دستکاری و غیر عادی با بزرگترین موتور ممکن در زیر کلاه گیس و تقویت شاسی مناسب برای اطمینان از کارایی سازگار با عملکرد.

متاسفانه این اولین آزادی از GRMN یک ماشین گران قیمت و محدود است که به این معنی است که از دسترس بسیاری از مردم است و هرگز به جذب تودهای قابل دستیابی Ford Fiesta ST برسد.

آنچه که هنوز دیده می شود این است که آیا این یاریس و نشانه GRMN به عنوان یک کل، می توانند جای خود را همانند فرماندهی قبلی تویوتا در اتومبیل های تیونر دیوانه کنند. ما فکر می کنیم آینده ای هیجان انگیز پیش رو داریم.

تویوتا یاریس GRMN درایو نمونه اولیه
سال گذشته ما یک رانندگی اولیه از نمونه اولیه در Nürburgring داشتیم. در اینجا چیزی است که ما فکر کردیم.

بنابراین، این یک توربو ۱٫۶ لیتری با چهار چرخ و انتقال paddleshift است؟
خیلی خنده دار. ارتباطات ملموس بین جاده ها و اتومبیل های تجمع ناپدید شده سال ها پیش، اما مواد تشکیل دهنده صدایی بسیار امیدوار کننده است: موتور ۱٫۸ لیتری چهار سیلندر تویوتا برای رسیدن به حدود ۲۰۵ اسب بخار و ۱۸۴lb فوت است. این همه را از طریق چرخ های جلو از طریق شش سرعت چرخ دنده دستی و یک تردد دیفرانسیل محدود لغزش Torsen، و تویوتا ادعا می کند بهترین زمان در کلاس برای زمان ۰-۶۲mph (حدود ۶٫۳-۶٫۵sec) و بار ۵۰-۷۵mph در چرخ دنده چهارم است. این فقط ۱۱۳۵ کیلوگرم وزن دارد

این شاسی دارای چشمه هایی با ۶۱٪ افزایش یافته و با ۲۴ میلیمتر پایین تر، سوپاپ های Sachs ارتقا یافته، نوار غلطکی جلو جلو، نوارهای ۱۷ اینچ BBS و – بسیار امیدوار کننده – این چهار ترمز جلو پیستون؛ چیزی که به ندرت در چشمه های یکپارچه قرار می گیرد، به جز یک ماشین کوچک است. شاسی دارای ترمزهای اضافی، از جمله یک مفاصل استاپ بین برج های جلو تعلیق جلو، و جلو و عقب bracing زیر بدن است. همانطور که در گذشته، یک تیر پیچشی در عقب وجود دارد

GRMN تنها با یک بدن سه درب می شود، برخی از چشم اندازهای قرمز، سفید و سیاه را به خودروی WRLLC Latvala، اسپویلر عقب، خروجی اگزوز مرکزی و دیافراگم عقب مجهز می کند. در داخل، یک فرمان چرمی از ماشین ورزشی GT86، یک جفت صندلی سطل و پدال های آلومینیومی گرفته شده است.

تویوتا اروپا مسئول طراحی بیرونی و داخلی است و ژاپن با مراقبت از شاسی و ترمزها مسئولیت دارد. GRMN در کارخانه Valenciennes در فرانسه تولید خواهد شد.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

تویوتا یاریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا یاریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

این موتور از کجا می آید؟
داستان جالب. این کارخانه در Deeside تویوتا ساخته شده است (همچنین به عنوان پارک سرویس WRC برای رالی GB استفاده می شود)، سپس انژکتور از یک تویوتا V6 (اما چهار، obvs)، ۴۰٪ بزرگتر و یک کالیبراسیون اصلاح شده.

از آنجا به لوتوس فرستاده می شود تا سوپرشارژر Rotor نوع Magnusson Eaton را اضافه کند (لوتوس با Elise مشابه است که از موتور تویوتا نیز به یاد می آورد) و سپس به فرانسه برای مونتاژ. برای کاهش فشار برگشت، قطر لوله اگزوز از ۴۲ تا ۶۰ میلیمتر است و از یک کاتالیزور تنها از یک مدل V6 استفاده می شود.

اگر این همه به نظر می رسد مانند بسیاری از مسنجر گران قیمت، واضح است که خودی ها شک دارند GRMN هر گونه پول، هر چند آنها به صراحت به اندازه کافی نمی گویند. چیزی در مورد آن بسیار طراوت وجود دارد.

Yaris GRMN چطور در جاده ها رانندگی می کند؟
این یک چیز کمی شکننده است. سوار شدید است، توجه داشته باشید که اگزوز بسیار شیب دار است (صدای blahwaaarrrr توخالی آن را یادآور یک ماشین WRC است، اما به نظر می رسد نتیجه از چسباندن یک لوله بزرگ لوله به جای هر تنظیم خاص)، و دست زدن به طور کامل edgy.

اما هیجان انگیز و جذابیت نیز وجود دارد. در سرعت، سوار شدن، بنابراین، در حالی که هنوز هم ثابت است، به اندازه کافی انطباق برای اطمینان از شما نمی شود از جاده ها، حتی در برخی از بیت های بد جاده ای در منطقه Eifel وجود دارد. GRMN نیز بر روی جاده های انگلستان B مورد آزمایش قرار گرفت تا اطمینان حاصل شود که تفاوت در مورد تاج جاده، Mk1 Focus RS-style وجود ندارد.

محدودیت لغزش تفاوت در برنامه از ابتدا بود به دلیل فرسایش فرمان که می تواند توسط یک جزء ایجاد شده بود، اما کار می کند خوب است. به عنوان مثال، Peugeot Sport 208 GTi، جلوی جلوی آن است که مشتاقانه نجس می شود، اما به شما اجازه می دهد تا در اوایل خم شدن به قدرت برسید، و اگر شما به سختی فشار بیاورید، پیشرفته است و به تلگراف کمک می کند محدودیت ها این نیز کمک می کند تا حاوی چرخش چرخ بدون چرخش در سراسر سطح جاده – ظاهرا اضافه کردن استوانه جلو brace calmed این گرایش قابل توجهی، و همچنین مشخصاتی که اجازه می دهد تا برای برخی از لغزش در یک چرخ در سطوح کم گرفتن و زمانی که مقدار زیادی از قفل فرمان .

تویوتا یاریس با چنین تعلیق کوتاه دوچنده و سفت، احساس بسیار مشتاق به جیغ زدن به انتهای عقب گردشی خود را در اطراف؛ این به چابکی کمک می کند و لبه های قابل توجهی را به درایو اضافه می کند، اما مادر بزرگ شما در دور اول قرار می گیرد.

GRMN یک ماشین بسیار سریع نیست و هیچ تحریمی واقعی برای تحویل قدرت وجود ندارد، اما به تدریج تولید می شود، اما حتی از بین بردن یک مسافر باعث می شود که آن را به طور قابل توجهی فراتر از خود نشان دهد. در هر صورت، شما باید به سختی کار کنید تا به حداکثر گشتاور خود در ۱۸۴ پوند فوت در رانندگی با سرعت بالا ۵۰۰۰ برسد – هیچ کدام از آب پایین تر از قدرت توربو اینجا نیست.

ترمزهای چهار پیستون بسیار فوق العاده هستند، با احساس مشتاق و متوقف کردن قدرت به طوری قوی است که شما هیچ گاه نمی توانید آنها را برای حمل و نقل از یک مدل کوچک تر اشتباهید – آنها واقعا درایو را تعریف می کنند.

یک حالت رانندگی وجود دارد که توسط موتور شروع می شود.

بله فرمان خوب و سبک و سریع نیز به اندازه کافی است، اما در حرکات خود محوری به طور غیرقانونی تهاجمی است.

موقعیت رانندگی عالی نیست – صندلی ها شما را به خوبی نگه می دارند و راحت هستند، اما شما آنها را بالا می برید و تنظیم چرخ فرمان محدود است. که هیچ تلاشی برای مطابقت با ترمز جلو و صندلی عقب وجود ندارد، همچنین یک حس خاص / فاقد اتاق را تحریک می کند تا قیمت را حتی بیشتر افزایش دهد.

پدال ها می توانند بهتر برای پاشنه پا و پهلو، و چرخ دنده کوتاه تر و محکم تر.

با توجه به محدودیت لغزشی مکانیکی مناسب در جلو، کنترل کششی کمی مشتاق است که به صورت الکترونیکی از چرخ دنده عقب بماند. در گوشه های تنگ تر، من نیز خواستار حمایت کمی بیشتر از جلوی در جلو بودم – شاید جاه طلبانه به نظر می رسید که در حال حاضر بسیار محکم است، اما شما بروید.

بنابراین، چند نکته، اما در نهایت این سرگرم کننده، نوع خام نوعی خنک کننده است. من از رانندگی لذت می بردم، و همچنین دامن Nordscheife بسیار سرگرم کننده بود.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

تویوتا یاریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا یاریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پس بروید، چطور بود؟
باز هم این انرژی خام، تویوتا یاریس را تعریف می کند، و آن را خیلی جدی تر از گذشته می گوید، و آخرین – و بسیار عالی – Fiesta ST.

مانند جاده، شما می توانید راست بر روی لبه understeer به شما احساس راه خود را از طریق گوشه در حالی که هنوز کشیدن کشش از سطح بدون چرخ خسته کننده، ترمز دوباره به شما اعتماد به نفس، و عملکرد در واقع احساس نمی عمق آن در یک مکان به همان اندازه به عنوان Nürburgring.

سبک، GRMN، فاصله دو محور و تعادل بسیار قابل تنظیم – در جایی که بلند کردن دریچه گاز و / یا ترمز سخت به آسانی باعث لغزش پایه عقب می شود – شما را بر روی انگشتان پا نگه می دارد؛ چرا که عواقب آن واقعا با سرعت بالا می آید، اما کنترل ثبات کار خوبی است نگه داشتن آن همه در چک بدون بیش از مقتدر. این باعث می شود آن را به عنوان یک چالش لذت بخش و لذت بخش در یک مکان مانند این احساس، نه یک ماشین آهسته در اطراف بی وقفه پرتاب می شود.

مشخصات
قیمت جدید: £ ۲۶،۲۶۵
فروش در انگلستان: ۲۰۱۸
موتور: ۱۷۹۸cc DOHC 16 سوپاپ چهار سیلندر سوپرشارژر، ۲۰۵ اسب بخار ۶۸۰۰rpm، ۱۸۴lb فوت @ ۵۰۰۰rpm
انتقال: شش سرعت دستی، درایو جلو
عملکرد: ۶٫۳-۶٫۵sec 0-62mph، ۱۴۳mph (محدود)، ۳۸mpg، ۱۷۰g / km CO2
وزن / مواد: ۱۱۳۵ کیلوگرم / فولاد
ابعاد (طول / عرض / ارتفاع در میلیمتر): ۳۹۴۵/۱۶۹۵/۱۵۱۰ میلیمتر

 

تویوتا یاریس - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا یاریس – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *