تویوتا ۴۵۰۰ جی تی -اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا ۴۵۰۰ جی تی -اجاره خودرو - اجاره ماشین

تویوتا ۴۵۰۰ جی تی ، نقد بررسی این خودرو

تویوتا ۴۵۰۰ جی تی

نام: تویوتا ۴۵۰۰GT

تأسیس: ۱۹۸۹ نمایشگاه فرانکفورت

مشخصات: موتور ۴٫۵ لیتری V8 با ۳۰۰ اسب بخار، چرخ دنده عقب، چرخ دنده دستی ۶ سرعته، سرعت بالای ۱۸۶ مایل در ساعت

چرا ما آن را به یاد می آوریم:

به گزراش اجاره خوردو علاوه بر شکل بدن غیر متعارف، ۴۵۰۰GT دارای ضریب کششی بسیار ضعیف بود و از آنچه که برای موتور V8 بسیار مهم بود برای تویوتا و لکسوس استفاده شد.

در حالی که زیبایی به خوبی ممکن است در چشم بیننده باشد، اجماع در نمایش موتور فرانکفورت حدود سه دهه پیش مفهوم دقیقا تحت تاثیر قرار دادن جمعیت با طراحی آن نیست. ۴۵۰۰GT به عنوان یک وسیله نقلیه آزمایشی برای برجسته شدن نیروی برق معرفی شد.

تویوتا ۴۵۰۰ جی تی

تویوتا 4500 جی تی -اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا ۴۵۰۰ جی تی -اجاره خودرو – اجاره ماشین

این موتور ۳۰۰ اسب بخار با سرعت ۶،۶۰۰ دور در دقیقه تولید می کند و حداکثر گشتاور ۲۸۸ پوند فوت (۳۹۰ نیوتن متر) از ۴،۸۰۰ دور در دقیقه را تولید می کند. موتور تولیدی ۱UZ-FE در همان سال در Lexus LS 400 / Toyota Celsior عرضه شد که در آن خروجی ۲۵۶ اسب بخار و ۲۶۰ لیتر فوت (۳۵۳ نیوتن متر) بود. این در طول سالها توسعه یافت و زمان بندی متغیر شیر در سال ۱۹۹۷ را به دست آورد و قبل از اینکه در سال ۲۰۰۲ به حالت تعلیق درآید، جایگزین ۲UZ-FE با جابجایی ۴٫۷ لیتر شد.

در مفهوم ۴۵۰۰GT، تویوتا موتور را به یک گیربکس دستی شش سرعته عقب و یک طرح چرخ دنده عقب برای ایجاد یک خودروی فوق العاده با کارایی بالا طراحی کرده است. با وزن نسبتا کم ۱۴۵۰ کیلوگرم (۳۱۹۷ پوند)، ضریب کشیدن فقط ۰٫۲۹ و سرعت بالای ۱۸۶ مایل در ساعت (۳۰۰ کیلومتر بر ساعت)، ترنر بزرگ، به رغم شکل عجیب آن، یک مفهوم جالب بود. به یاد داشته باشید سرعت بالا صرفا نظری بود زیرا مفهوم هرگز به حداکثر برمی گردد و یا حداقل آن چیزی که ما می دانیم نیست.

اجاره ماشین

تویوتا 4500 جی تی -اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا ۴۵۰۰ جی تی -اجاره خودرو – اجاره ماشین

همچنین دارای یک تفاضل محدود لغزش Torsen عقب برای گرفتن اضافی و با یک عملگر الکترونیکی که اصلاح موسیقی متن ارائه شده توسط سیستم اگزوز دوگانه برای تولید یا توجه داشته باشید تهاجمی تر و یا عملیات آرام، بسته به اینکه چگونه ماشین رانده شد.

ما موفق شدیم انتشار اولیه مطبوعات از سال ۱۹۸۹ را پیگیری کنیم (که در زیر آمده است) و می گوید ۴۵۰۰GT بدون هیچ گونه اجزای اضافی آئرودینامیکی توسعه یافته است. همچنین این مفهوم را “عملکرد قدرت برتر جهان” و “نهایی در مانور و ثبات” ارائه می دهد.

کرایه ماشین

تویوتا 4500 جی تی -اجاره خودرو - اجاره ماشین
تویوتا ۴۵۰۰ جی تی -اجاره خودرو – اجاره ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *