تویوتا FT-AC - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا FT-AC - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

تویوتا FT-AC هر دقیقه از ماجراجویی شما را ثبت می کند

تویوتا FT-AC

به گزارش اجاره ماشین آینده تویوتا ماجراجویی مفهوم متقاطع (از این پس به نام FT-AC شناخته می شود) نه تنها شامل دوربین های متعدد است، بلکه قادر به پخش زنده ویدئو و آپلود خودکار محتوای به ابر دیجیتال است. ما معتقدیم برخی ممکن است چنین ویژگی هایی را در خودرو کمی نگران کننده پیدا کنند، اما یک نگاه سریع به خوراک رسانه های اجتماعی شما به شما می گوید که دوستان و خانواده – به خصوص جوانترها – در حال حاضر به این چیزها عادت دارند.

ذهن شما، ما درباره دوربین های ۳۶۰ درجه یا سیستم های معکوس صحبت نمی کنیم. FT-AC دارای دوربین هایی است که در آینه های جانبی ساخته شده اند که می توانند عکس ها یا ویدئو ها را فریاد کنند، و همچنین دوربین های مادون قرمز که می توانند برداشته شده و همراه با یک پیاده روی پیاده روی شبانه بمانند. اگر میخواهید خودتان را نهایی کنید، چراغهای LED در قفسه سقف میتواند به عنوان یک فلاش دوربین عمل کند. و بله، FT-AC می تواند همه چیزهایی را که برای ویرایش در نظر گرفته است، ضبط و آپلود کند، و در نهایت اگر شما بخواهید به اشتراک بگذارید.

تویوتا FT-AC - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا FT-AC – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

اجاره خودرو 

اما ما در حال گرفتن جلوتر از خودمان است. این یک خودروی ساخته شده برای جابجایی مردم است و در این راستا FT-AC برای جاده هایی که کمتر مسافرت می شود طراحی شده است. تویوتا آن را وسیله ای مناسب برای “علاقه مندان به فضای باز می کند که می خواهند شماره گیری ماجراجویی را به آن ها معرفی کنند”، و به این ترتیب برای تفکر در خارج از جعبه، خودروسازان برخی اعتبار می دهند.

سبک عاقلانه آن خیلی محکم است و تقریبا می تواند برای چندین سال آینده وارداتی را وارد کند. این مجهز به تمام اجزای جاده ای معمولی مانند صفحات اسکید، قلاب های دوار، و لاستیک های گوشتی بر روی چرخ های ۲۰ اینچی برای فراهم نمودن کلیه سطح زمین است. این سیستم با بهره گیری از گشتاور چرخدار درایو تمام چرخ برای توزیع قدرت هر جا که مورد نیاز است، با عملکرد قفل چرخ چهار چرخ برای اطمینان از قدرت نیز می تواند در همه جا در یک بار. تویوتا می گوید FT-AC تصور یک وسیله نقلیه گاز شده است، اما می تواند یک سیستم نسل بعدی هیبریدی را نیز استفاده کند.

ویژگی های کمتر معمولی از انواع جالب یک سیستم موقعیت جغرافیایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا مکان دقیق FT-AC را مشخص کند، باید هیکل ها را از بین ببرند. یک عقب دوچرخه سواری عالی در عقب وجود دارد که به راحتی می توان آن را ذخیره کرد – ویژگی ای که ما هنوز نمی توانیم باور کنیم در وسایل نقلیه فعلی دیده نمی شود. قفسه سقفی سافاری با چراغ های فوق الذکر مجهز شده است که علاوه بر فراهم کردن نورپردازی برای دوربین نیز می تواند کل منطقه اطراف FT-AC را روشن کند و حتی می تواند به عنوان چراغ های کنار جاده ای برای جهش دنباله ای پس از تاریکی دو برابر شود.

تویوتا FT-AC

تویوتا FT-AC - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
تویوتا FT-AC – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

کرایه ماشین

صحبت از آن است، چراغ های مه شکن جلو طراحی شده اند به قابل حمل و قابل حمل مانند چراغ قوه، و یا چراغ های کمکی نصب شده به دوچرخه و یا سایر وسایل نقلیه. اگر فقط یک ویژگی از این مفهوم باعث تولید آن می شود، خوب، ما می خواهیم یک قفسه دوچرخه یکپارچه. اما اگر دو ایده تبدیل به واقعیت شود، این نور مه مگس در فهرست است. این یکی از آنهایی است که چرا ما از ویژگی های زودتر فکر نمی کنیم که ما می توانیم با داشتن بسیاری از کاربردهای عالی آن را ببینیم.

تویوتا مشتاق است اشاره کند که FT-AC فقط یک آزمایش طراحی است، اما ما مطمئنا می توانیم بسیاری از ویژگی های آن را وارد مدل های جریان اصلی در آینده ای نه چندان دور ببینیم. دوربین هنوز به نظر کمی کمرنگ شده است، اما پس از آن دوباره FT-AC می تواند بهترین وسیله نقلیه تا زمانی که برای شکار Bigfoot.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *