جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی! - اجاره خودرو

جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی!

جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و

بِ‌اِم‌وِ (به آلمانی: BMW) که کوتاه‌شدهٔ عبارتِ «بایِریشه موتورن وِرکه» (به آلمانی: Bayerische Motoren Werke) است و در فارسی معمولاً بِ‌اِم‌وِ تلفظ می‌شود، به‌معنای صنایع موتوریِ بایرن است، یک شرکت خودروساز آلمانی است، که از تولیدکنندگان بنام خودروهای لوکس و موتورسیکلت در جهان به شمار می‌آید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ قرار دارد.

شرکت ب‌اِم‌وِ در سال ۱۹۱۶ توسط فرانتس یوزف پوپ تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون مالک شرکت‌های رولز-رویس موتور کارز و مینی است. در سال ۲۰۱۵ ب‌ام‌و بیش از دو میلیون و چهارصدهزار دستگاه وسیلهٔ نقلیه تولید کرد. این شرکت در حال حاضر در کشورهای آلمان، برزیل، چین، هند، آفریقای جنوبی و ایالات متحده آمریکا کارخانه تولید اتومبیل دارد.

امروزه اکثریت سهام بِ‌اِم‌وِ در اختیار خانوادهٔ کوانْدْت قرار دارد (اشتفان کواندت ۲۹٪، و سوزان کوانْدْت کلاتن ۲۱٪). حدود نیمی از سهام این شرکت نیز در بازار بورس فرانکفورت در دسترس عموم سهامداران است.

کارخانهٔ بِ‌اِم‌وِ در سال ۱۹۱۷ به‌عنوان یک کارخانهٔ تولید موتور هواپیما تأسیس شد. در سال ۱۹۱۸ و با پایان جنگ جهانی اول، کارخانه به دلیل قطع‌نامهٔ ورسای مجبور شد که بخش تولید موتور هواپیمای خود را متوقف کند. این کارخانه تا سال ۱۹۲۳ تنها موتورسیکلت می‌ساخت و با برداشته شدن تحریم‌ها در سال ۱۹۲۸ آغاز به تولید خودرو کرد.

نخستین خودروی تولیدی بِ اِم وِ، دیکسی بود، که بر پایه آستین ۷ و تحت لیسانس شرکت موتور آستین تولید شد.

نشان این کارخانه از شکل پره‌های ملخ در حال چرخش هواپیما الهام گرفته شده‌است. این نشان در سال ۱۹۲۹ مورد تأیید این کارخانه قرار گرفت.

ب‌ام‌و اعلام کرده از ماه نوامبر سال جاری شروع به جایگزینی میل لنگ کربنی مدل‌های M3، M4 و M4 کانورتیبل با میل لنگ عملکرد بالای M ساخته شده از فولاد خواهد کرد.

 

جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی! - اجاره خودرو - 0
جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی! – اجاره خودرو

اجاره خودرو بی ام و

این تغییر قطعه برای دست‌یابی به استانداردهای آلایندگی جدید موردنیاز خواهد بود. بدین ترتیب مدل‌های M3/M4 به فیلتر ذرات بنزینی مجهز خواهند شد که در آینده برای بازارهای مهم ضروری خواهد بود.

جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی! - اجاره خودرو - 1
جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی! – اجاره خودرو

اجاره ماشین

این کمپانی آلمانی می‌گوید که میل لنگ فولادی جدید شرکت برای دست‌یابی به استانداردهای بالای مدل‌های M3/M4 طراحی شده و با استفاده از آن، پرفورمنس و هندلینگ خودروها تغییری نکرده است.

جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی! - اجاره خودرو - 2
جایگزینی میل‌لنگ ب‌ام‌و برای کاهش آلایندگی! – اجاره خودرو

این فرایند به دلایل مرتبط با تولید رخ خواهد داد و باید به‌صورت جهانی روی تمامی مدل‌های مذکور صورت بگیرد.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *