جگوار J-Pace در سال ۲۰۲۱ با سیستم عامل Range Rover ارتقا یافته است

جگوار J-Pace

این تنها هفته گذشته بود که ما در مورد برنامه های جگوار هنوز در مورد یک SUV جدید و بزرگتر شنیده بودیم و اکنون جزئیات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن لطف از یک گزارش جدید از Autocar ارائه شده است. نشریه انگلیسی ادعا می کند که J-Pace (نام هنوز تأیید نشده) در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد و در برابر پورشه کاین قرار می گیرد.

 

جگوار J-Pace - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
جگوار J-Pace – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

با الهام از موفقیت F-Pace، موفق ترین مدل نام تجاری برای دهه ها، جگوار در نظر دارد برای راه اندازی گل سرسبد SUV برای جذب مشتریان ثروتمند، به ویژه در چین. این بر اساس Land Rover Range Rover خواهد بود که بدین معنا است که معماری تمام آلومینیومی را دریافت خواهد کرد. با این حال، نسبت کلی ماشین متفاوت است – وسیله نقلیه Jag خواهد بود طولانی تر و کمی گسترده تر، با اتاق بیشتر در داخل، و پایین تر به زمین برای رفت و آمد بهتر در جاده ها نشسته است.

J-Pace تمام گزینه های Powertrain از Range Rover را دریافت می کند، از جمله احتمالا یک سیستم ترکیبی پلاگین، اما نه از روز اول. این مدل همچنین اولین مدل خودرویی است که برای طراحی یک زبان جدید طراحی شده است، که توسط مدیر طراح  Jaguar ایان Callum شکل گرفته است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

جگوار J-Pace - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
جگوار J-Pace – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

“همه گزینه ها بر روی میز است، تا زمانی که آنچه را که Jaguar می گوید ارائه می کند. آیا این وعده ی جگوار در مورد عملکرد ارائه می شود؟ اگر این کار را انجام دهد، آن را در جدول است، “مدیر مؤسسه JLR در استرالیا، متیو ویسنر در مورد این محصول جدید که در اوایل ماه جاری به بازار عرضه شد، اشاره کرد.

خودروساز انگلیسی همچنین در حال برنامه ریزی چهره سازی خوبی برای F-Pace است که سال آینده وارد آن خواهد شد و احتمالا همزمان با راه اندازی یک نسخه ترکیبی خواهد بود. نسل جدیدی از فروشندگان جگ، با بیش از ۷۰،۰۰۰ تحویل در سال گذشته، تا سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

در حال حاضر Jaguar حدود ۱۵۰،۰۰۰ تا ۱۶۰،۰۰۰ خودرو در سال فروش می دهد، در حالی که Land Rover با بیش از ۶۰۰،۰۰۰ تحویل سالانه موثر است. با توجه به بحران مالی JLR در طول بحران مالی چشمگیر است، اما کارفرمایان مالک Tata با هدف فروش کل گروه بیش از یک میلیون نفر هستند.

جگوار J-Pace

جگوار J-Pace - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
جگوار J-Pace – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *