cross

جیپ روی ساخت کراس‌اوور کوچک‌تر از رنگید کار می‌کند

جیپ

جیپ برنامه‌های زیادی برای آیندهٔ خود دارد. این سازندهٔ آمریکایی نسل جدید مدل رانگلر را در ماه دسامبر در نمایشگاه لس‌آنجلس رونمایی کرده و ابتدای سال آینده آن‌را به بازار عرضه خواهد نمود. سپس در سال ۲۰۱۸ نسخهٔ وانت رانگلر معرفی خواهد شد که شایعه شده اسکرامبلر نام دارد. این مدل تا پیش از پایان سال آینده معرفی شده و از سال ۲۰۱۹ به بازار می‌آید.

جیپ کراس‌اوور

اما این دو خودرو تنها نوک کوه یخی از محصولات آیندهٔ جیپ هستند زیرا به گزارش Automotive News، این شرکت ساخت یک کراس‌اوور سگمنت A را نیز در نظر دارد که در زیر مدل کنونی رنگید قرار خواهد گرفت. البته این خودرو در آمریکای شمالی عرضه نمی‌شود و صرفاً برای کشورهایی در نظر گرفته شده که مردم آن به خودروهای بسیار کوچک علاقه‌مند هستند.

جیپ
cross

البته این اولین باری نیست که جیپ در مورد محصول پایهٔ جدید خود صحبت می‌کند زیرا در نمایشگاه پاریس گذشته رئیس این شرکت آقای «مایک مانلی» در مصاحبه‌ای با Autocar اذعان کرد که جیپ ایدهٔ ساخت کراس‌اووری با طول زیر چهار متر را دنبال می‌کند. بااین‌حال هنوز هیچ اطلاعات دیگری از این کراس‌اوور سگمنت A در دست نیست.

 

اما جیپ برای دیگر محصولاتش نیز برنامه‌هایی دارد. این شرکت به‌زودی نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ مدل چروکی را معرفی خواهد کرد درحالی‌که نسل کاملاً جدید آن در سال ۲۰۲۱ معرقی می‌شود. اما مدل کوچک‌تر کامپس که به‌تازگی نسل جدید آن معرفی شده تا پایان دههٔ جاری به‌روزرسانی‌ای را تجربه نخواهد کرد. قرار بود نسل جدید مدل گرند چروکی هم در سال ۲۰۱۸ معرفی گردد اما ظاهراً این برنامه به تعویق افتاده و نسل جدید این مدل در سال ۲۰۱۹ با مدل ۲۰۲۰ با وزنی کمتر و مصرف سوختی بهتر معرفی خواهد شد.

جیپ
cross

و درنهایت مدل‌های جدید واگنییر و گرند واگنییر نیز بر اساس پلت‌فرم دوج رم ۱۵۰۰ ساخته خواهند شد و ساختاری بدنه روی شاسی خواهند داشت. انتظار می‌رود این مدل‌ها در سال ۲۰۲۰ معرفی شوند. به گفتهٔ مانلی، گرند واگنییر فول آپشن با سه ردیف صندلی قیمتی در حدود ۱۰۰ هزار دلار خواهد داشت درحالی‌که نسخهٔ پایهٔ واگنییر با قیمت ۶۰ هزار دلار به بازار عرضه خواهد شد.

جیپ
cross

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو

لیست خودروهای موجود

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *