جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۰۵ : خودروی را که فراموش کردیم

جیپ گلادیاتور

نام: جیپ گلادیاتور

عرضه شده: ژانویه ۲۰۰۵ در نمایشگاه بین المللی خودروسازی آمریکای شمالی در دیترویت

مشخصات: چهار سیلندر ۲٫۸ لیتری موتور توربوجزیل، ۱۶۳ اسب بخار، ۲۹۵ پوند فوت (۴۰۰ نیوتن متر) گشتاور، انتقال شش سرعت دستی، چهار چرخ، ۴،۱۵۰ پوند (۱،۸۸۲ کیلوگرم) وزن

چرا ما آن را به یاد می آوریم:

در این هفته، مفهوم ما را فراموش کرده اید که مفهوم نامزدهای آن تقریبا ۱۴ سال پیش معرفی شده است، با توجه به اینکه جیپ ضمانتی برای نامزد “Gladiator” برای کامیون وانت جدید خود (که قبلا “Scrambler” شناخته می شود) گرد و غباری را به نمایش گذاشت.

اجاره خودرو

جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

این راه در سال ۱۹۶۲ بود، زمانی که جیپ نام کاربری “گلادیاتور” را برای یک کامیون کامیون کامل بر اساس Wagoneer معرفی کرد. شبیه به این است که بازخورد در فرم های استاندارد و Grand Wagoneer، نام “گلادیاتور” در حال احیا شدن است، اگر ما به آسیاب شایعه متکی بودیم. امروز ما دستگاه زمان ما را در ابتدای سال ۲۰۰۵ تنظیم می کنیم زمانی که نام پلاک برای یک کامیون وانت به طور موقت احیا شد. این زندگی طولانی نداشت زیرا گلادیاتور که در اینجا مشاهده می کنید صرفا یک مفهوم بود – و نه خیلی جالب.

جیپ به تازگی معرفی شده به پایان دوران زندگی Wrangler TJ، گلادیاتور در همان روز توسط جیپ به عنوان یک “شیوه زندگی با تمام قابلیت های ناهموار جیپ Wrangler معروف” توصیف شد. به عبارت دیگر، همه چیز را که دوست داریم در مورد Wrangler، به علاوه ابزار اضافه یک تخت. صحبت از آن، تخت چهار پا گسترده بود برای حمل اقلام بیشتر از ۵ فوت، ۸ اینچ (۱،۷۲۵ میلی متر) تا ۶ پا و ۸ اینچ (۲،۰۲۶ میلی متر) قابل تمدید بود. با قفل درب عقب، ۸ پا و ۱۱ اینچ (۲۷۲۳ میلی متر) اندازه گیری شد.

اجاره ماشین بدون راننده

جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

Gladiator همواره با وجود اینکه تقریبا ۱۴ سال سن دارد، نسلی از ویژگی های طراحی آشنا Wrangler نیست. جیپ به عنوان گربه به کامیون های وانت از سال گذشته، چرخ یدکی را در کنار تخت نصب کرده است. تحت چرخ یدکی، یک پانل ذخیره سازی قابل قفل وجود داشت، در حالی که دسترسی سریع به داخل کابین از طریق یک پانل کوچکی که در سمت چپ چرخ قرار دارد، امکان پذیر بود.

Gladiator یک اسباب بازی معتبر بود و با یک بار حمل بار ۱۵۰۰ پوند (۶۸۰ کیلوگرمی) و بیش از ۱۳٫۷ اینچ (۳۴۸ میلیمتر) به اندازه کافی بزرگ بود. این در چرخ های ۱۸ اینچی در دو محور چرخ دار (۲۶۵/۷۵ R18) قرار گرفته است که برای هر دو محور، دارای یک تعلیق چند لاین است که “سواری صاف در تمام سطوح با مقدار زیادی سفر تعلیق برای توانایی خارج شدن از راه” را نشان می دهد.

در حالی که این گلادیاتور هرگز نور روز تولید را ندیده بود، این فرد جدید خواهد بود. ما در واقع فقط چند روز از تأیید آن در نمایشگاه خودروی لس آنجلس مشخص شده است که در پایان ماه درهای خود را باز می کند.

جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *