جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰
جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰

جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰ در حال رونمایی است

جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰

پس از چیزی که شبیه یک رشته بی پایان از شایعات و عکسهای جاسوسی است، کامیون وانت جیپ تقریبا در اینجا است. قبلا به عنوان Scrambler اشاره شده است، ما هم اکنون می توانیم به طور رسمی تایید کرد که اسباب بازی با نام Gladiator به عنوان نشان داده شده توسط جیپ در توضیحات ویدئو یوتیوب است. هنوز هم تا زمانی که رویداد آشکار وجود دارد، هنوز هم وجود دارد، بنابراین این شرکت مایل نیست جزئیات دقیق در مورد Gladiator را بیاورد، اما می گوید که آن را بولدوزر و باری از بهترین کلاس خواهد بود.

اجاره خودرو

جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰
جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰

علاوه بر این، جیپ اشاره می کند که Gladiator 2020 “آزادی هوای آزاد” را ارائه می دهد و شما می دانید که این بدان معنی است – شما می توانید همانند Wrangler JL، مدل مبتنی بر آن، بالا برود. بلند مدت، وانت خواهد شد یک ظاهر طراحی شده Wrangler را حمل، اما برخی از تغییرات ظریف مانند یک کمپرسور جلو کمی اصلاح شده و مشبک به روز شده وجود دارد. اضافه کردن یک تخت منجر به تغییرات اضافی در انتهای عقب خودرو می شود در حالی که با دستور العمل برنده ای مواجه می شوید. پس از همه، Gladiator اساسا یک Wrangler با یک تخت است.

جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰
جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰

موتورها، فن آوری و تقریبا همه چیز از Wrangler، از جمله داخلی به نظر می رسد که بعید به نظر می رسد، جیپ، فقط برای کابین مجددا طراحی شده است. درب های قابل جابجایی در کنار یکدیگر قرار دارند، همراه با تمامی لوازم جانبی جاده ای که شما از جیپ انتظار می رود. موتور توربوشارژر ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر و Pentastar 3.6 لیتری V6 داده شده است، با گزارش هایی که نشان می دهد دیزل و هیبریدی نیز در دستور کار هستند.

بعضی ها جیپ را به یاد داشته باشید که ایده ی یک گلادیاتور را در سال ۲۰۰۵ با یک مفهوم امیدوار کننده ای که عملا آماده برای برخورد با خط مونتاژ بود، پرورش داد. هرگز اتفاق نیافتاده است. جیپ در حال حاضر سریع به جلو حرکت می کند تا یک کامیون گلادیاتور را در سال آینده در یک فروشنده پیدا کند.

کرایه ماشین بدون راننده

جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰
جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *