جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰

جیپ گلادیاتور

طرفداران جیپ برای چندین سال یک بار یک وانت گرفته شده اند. هنگامی که شایعاتی از آنچه گلادیاتور در حال حاضر در مطبوعات خودرو شروع به چرخش کرده است، صبر کردن به طور جدی آغاز شد. در حال حاضر، با انتشار قریب الوقوع – همراه با سایر نقاط جهان – مشتاق دیدن اینکه آیا آن را تا به hype.

به نظر می رسد که جیپ با این تجارت جدید برای گلادیاتور قصد دارد مخاطبان هدف خود را به خوبی ببیند. در حالی که آنها می توانستند به راحتی تلاش های نیمه پخته شده را برای پرداخت پول به صورت تقاضا انجام دهند و از یک وانت وارنر زیبا و بی فایده استفاده کنند، مهندسان جیپ تصمیم گرفتند مسیر بزرگی را بگذرانند – به طرز معناداری، در بعضی موارد.

جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

اجاره خودرو

گلادیاتور تحت آن ظاهر خیره کننده و بی نظیر دشوار، یک کامیون از مهندسی طراحی شده برای اطمینان از اینکه گلادیاتور نه تنها سرگرم کننده است، بلکه کاربردی است. این آگهی نه تنها ویژگی های کلیدی و شماره های مربوط به کامیون جدید را نشان می دهد بلکه نشان می دهد که گلادیاتور در حال آزمایشات شکنجه در زمین های آزمایش کرایسلر در یوکا، آریزونا است.

جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

در این آگهی، ما می توانیم Gladiator یک تریلر خودروی محصور را به ترتیب ۱۲٪ ببینیم، در حالیکه بر روی صفحه نمایش بر اساس ظرفیت باربری بهترین گلادیاتور ۷،۶۵۰ پوند است. این تقریبا به اندازه کافی برای حمل یک کل Dodge Challenger Hellcat (با تشکر از شما، از شما سپاسگزارم، ما تمام هفته اینجا هستیم).

جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

اجاره ماشین بدون راننده

خوشبختانه، ظرفیت بکسل با آنچه ادعا می کند بزرگترین ترمزهای کلاس است، پشتیبانی می شود. این نیز کمک خواهد کرد اگر شما دارای پنجه پنجم لود شده به ظرفیت بارگیری ۱۶۰۰ پوند گلادیاتور.

برای اینکه ما فکر می کنیم که این فقط یک جرثقیل است، ما یادآوری می کنیم که گلادیاتور هنوز جیپ است. این بدان معنی است که ۱۱٫۱ “از ارتفاع زمین، ۳۰” توانایی آب زدن، نسبت خزیدن ۸۴: ۱، و Dana 44، جلو و عقب قفل شده است.

جیپ گلادیاتور
جیپ گلادیاتور

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *