حضور سایپا در نمایشگاه خودرو اراک - اجاره خودرو طباطبایی

حضور سایپا در نمایشگاه خودرو اراک

گروه خودرسازی سایپا با حضور در هفتمین نمایشگاه خودرو اراک به ارائه آخرین دستاوردهای خود می پردازد.

گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی محصولات جدید و ارائه آخرین دستاوردهای خود در هفتمین نمایشگاه بین المللی خودرو اراک حضور حاضر خواهد شد.

بر اساس این گزارش علاوه بر شرکت سایپا، شرکت های پارس خودرو، سایپا کاشان، بن رو، سایپا یدک، رینگ سایپا ، فنر سازی زر، پلاسکو کار و مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) با ارائه جدیدترین دستاوردهای خود، گروه خودروسازی سایپا را در این نمایشگاه همراهی می کنند .

گروه خودرو سازی سایپا در هفتمین نمایشگاه خودرو و قطعات وابسته اراک، خودروهای سراتو، آریو تاکسی، سایپا ۱۵۱، ساینا، H230،H220 ، چانگان CS35، برلیانس H320، برلیانس H330، ون هایس، ریچ، ساندرو، ساندرو کراس، پادرا و دورکا را در معرض دید بازیدید کنندگان قرار خواهد داد.

شایان ذکر است؛ هفتمین نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات یدکی اراک با حضور برجسته ترین خودروسازان و قطعه سازان کشور از ۱۶ تا ۱۹ شهریور از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت خودرو خواهد بود.

گفتنی است این نمایشگاه در محیطی به مساحت هفت هزار متر مربع برگزار خواهد شد و گروه خودرو سازی سایپا آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در فضایی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقمندان صنعت خودرو قرار خواهد داد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *