حضور گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه خودرو ارومیه - اجاره خودرو طباطبایی

حضور گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه خودرو ارومیه

گروه خودرسازی سایپا با حضور فعالانه در نمایشگاه خودرو ارومیه آخرین دستاوردهای این گروه خودروسازی را در معرض دید عموم قرار می دهد.

گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی محصولات جدید و ارائه آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه بین المللی خودرو ارومیه حاضر خواهد شد.

بر اساس این گزارش علاوه بر شرکت سایپا، شرکت های پارس خودرو، سایپا یدک، رینگ سایپا، فنر سازی زر، ایران کاوه، سایپاپرس، رایان سایپا، رادیاتور ایران، ایندامین، امدادخودرو و مرکز ارتباط با مشتریان ( CRM ) با ارائه جدیدترین دستاوردهای خود در قالب گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

گروه خودرو سازی سایپا در نمایشگاه خودرو و قطعات وابسته ارومیه، خودروهای سراتو، سیتروئن C3و C4، ساینا، چانگانCS35، برلیانس H230 و H220 ، برلیانس H320 و H330، آریوتاکسی، سایپا ۱۵۱، ون هایس، ریچ، ساندرو، ساندرو کراس، پادرا و درکا را در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهد داد.

شایان ذکر است؛ نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات یدکی ارومیه با حضور برجسته ترین خودروسازان و قطعه سازان کشور از ۱۶ تا ۱۹ شهریور از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ارومیه پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به صنعت خودرو خواهد بود.

گفتنی است در این نمایشگاه گروه خودرو سازی سایپا آخرین محصولات و دست آورد های خود را در فضایی به مساحت حدود ۱۳۰۰ متر مربع در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقه مندان صنعت خودرو قرار خواهد داد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *