حل معضل ترافیک شهر با ایجاد کمربندی جدید - اجاره خودرو طباطبایی

حل معضل ترافیک شهر با ایجاد کمربندی جدید

سرپرست مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: پوشش معضل ترافیک شهر تنها با ایجاد کمربندی جدید با احتساب توسعه و گسترش محدوده شهر قابل حل است.

داوود طلوعی با اعلام پیگیری احداث کمربندی جدید شهر قم اظهار کرد: مهم ترین مشکل شهر قم، قرار گرفتن کمربندی در محدوده شهر است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم به قرار گرفتن استان قم در مسیر تردد ۱۷ استان اشاره کرد و گفت: حجم ترافیک عبوری، ترکیب ترافیک سبک و سنگین، تداخل ترافیک حومه ای و عبوری از این کمربندی و قرار گرفتن در محدوده شهر، موجب افزایش تصادفات شده است.

وی افزود: شهرداری برای حل معضل ترافیک شهر، تمام شوارع بن بست را به کمربندی اتصال داده است که این افزایش دسترسی، منجر به افزایش تصادفات شده است.

طلوعی پوشش معضل ترافیک شهر را با استفاده از کمربندی، مشکلی دانست که تنها با ایجاد کمربندی جدید، با احتساب توسعه و گسترش محدوده شهر قابل حل است.

وی به روکش آسفالت سلفچگان، محور قدیم کاشان و محور تفرش اشاره کرد و افزود: ادامه عملیات ارتقای محور قم، جعفریه به محور اصلی دو بانده از دیگر اقدامات سال جاری در این حوزه است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم ارتقاء بزرگراه قم – سلفچگان به آزادراه را از دیگر موضوعات مهمی عنوان کرد که مورد تأیید وزارت راه و شهرسازی هم قرار دارد و موجب کاهش قابل توجه حوادث و سهولت در حمل و نقل جاده ای می شود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *