حمایت شرکت زامیاد از مددجویان استان بوشهر - اجاره خودرو طباطبایی

حمایت شرکت زامیاد از مددجویان استان بوشهر

معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده میان کمیته امداد مرکز و شرکت زامیاد، این شرکت بخشی از سهمیه تولید خودروهای باری خود را به مددجویان کمیته امداد اختصاص داده است و این طرح علاوه بر استان بوشهر در همه استان های کشور در حال اجرا می باشد.

صمد فرّار افزود: طبق تفاهم نامه امضا شده، یک دستگاه خودرو باری زامیاد با اعطای تسهیلات بانکی ۱۵ میلیون تومانی، اقساط ۵ ساله و کارمزد ۴ درصدی در اختیار مددجویان قرار می گیرد. همچنین از سوی کمیته امداد تسهیلاتی در نظر گرفته شده است که با اقساط ۷ ساله و بدون سود و کارمزد می باشد.

وی ابراز کرد: در سال ۹۴ تعداد ۳۰ دستگاه خودرو توسط شرکت زامیاد به مددجویان اختصاص داده شد و این تعداد در سال جاری ۱۵ دستگاه خودرو است که جمعا تاکنون ۴۵ دستگاه خودرو سهمیه ای برای مددجویان در نظر گرفته شده است.

فرّار بیان کرد: برای طرح اعطای تسهیلات خرید خودرو مدد جویان زمان مشخصی در نظر گرفته نشده است و براساس توافق طرفین می تواند ادامه دار باشد .

معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر در پایان اشاره کرد: هدف اصلی این طرح از ارائه خودروی باری به مددجویان، ایجاد درآمد زایی و اشتغال می باشد تا مددجویان بتوانند به خود کفایی برسند و با تامین مخارج زندگی خود از پوشش کمیته امداد خارج شوند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *