خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت - اجاره خودرو

خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت

خواب مخوف برابوس

رابوس با مفهوم قدرت برابری می‌کند و حتی شاید فراتر از آن باشد. این شرکت در سال ۱۹۹۷ در بوتروپ ( Bottrop) آلمان تاسیس شد. این شرکت تیونینگ با عملکرد خارق‌العاده به صورت تخصصی روی خودرو‌ها مرسدس، اسمارت (smart) ومیباخ کار می‌کند. برابوس بزرگترین مرکز تیونینگ جهان را دارد. آن‌ها رکورد سرعت سوپراسپرت‌ها را شکسته‌اند. اما راز آن ها چیست؟

اگر شما مالک جدیدترین نسل مرسدس بنز E کلاس استیت بدون اصلاحات انجام شده توسط AMG هستید، نیازی به غصه خوردن ندارید! کمپانی تیونر مشهور برابوس می‌تواند خواسته‌های شما را دقیقاً انجام دهد.

خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت - اجاره خودرو - 0
خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت – اجاره خودرو

شاید با گیراترین یا قدرتمندترین استیشن جهان روبرو نباشید اما این محصول تیونینگ شده قطعاً می‌تواند از نظر پرفورمنس و زیبایی نمونه‌ای کارخانه‌ای را پشت سر بگذارد.

خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت - اجاره خودرو - 1
خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت – اجاره خودرو

اجاره ماشین بنز

اصلاحات بصری صورت گرفته در مرسدس E کلاس استیت برابوس عبارت‌اند از رینگ‌های مونوبلاک مشکی، رکاب‌های سفارشی، پدال‌های آلومینیومی، تغییرات سپرهای جلو و عقب و البته کیت PowerXtra B25 خاص برابوس.

آیا تا به حال به این نکته توجه کرده بودید؟ همه جا روی خودرو لوگوی ستاره سه پر مرسدس با حرف B بزرگ، اول اسم شرکت برابوس، جایگزین شده است اما یکی که بر روی فرمان قرار دارد سر جایش باقی است. مقررات ایمنی مانع از تغییر فرمان خودرو می‌شود زیرا این مسئله می‌تواند امنیت راننده را به خطر بیندازد. از آن جایی که برابوس مالکیت روند توسعه و بهبود ایربگ خود را ندارد، این شرکت مسئولیت هیچگونه نقصی را نمی‌پذیرد.

 

خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت - اجاره خودرو - 2
خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت – اجاره خودرو

اجاره خودرو بنز e250

این کیت باعث افزایش ۳۴ اسب بخاری و ۵۰ نیوتون متری گشتاور مرسدس E250 استیت شما شده و باعث می‌شود خودرو در ۷ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. سقف سرعت این خودرو نیز برابر با ۲۴۵ کیلومتر در ساعت است. خروجی کل این مدل برابر با ۲۴۳ اسب بخار و ۴۰۰ نیوتون متر گشتاور است.

خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت - اجاره خودرو - 3
خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت – اجاره خودرو

اما کیت مخصوص برابوس به گونه‌ای طراحی شده که نصب آن نیز بسیار آسان است. همچنین زمانی که آن را فعال کنید می‌توانید بهبود چشمگیر عملکرد خودرو را در خط مستقیم احساس کنید.

خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت - اجاره خودرو - 4
خواب مخوف برابوس برای مرسدس E کلاس استیت – اجاره خودرو
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *