دی توماسو پانترا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

دی توماسو پانترا نقد و بررسی این خودرو

دی توماسو پانترا

این یک ابرکیفر نیمه موتوری ایتالیایی از دهه ۷۰ است، اما همچنین پرچم آرژانتینی و نام تجاری گاو را حمل می کند. De Tomaso Pantera برای بیش از ۲۰ سال تولید شده است، و هرچند اعداد محدود شده اند، هنوز یکی از جالب ترین اتومبیل ها است. اینترنت، دیدار با supercar شما احتمالا هرگز می دانستم که شما می خواستم.

De Tomaso مردی از آرژانتینی Alejandro de Tomaso بود. پس از اینکه در یک قتل عام به قتل ریاست جمهوری آرژانتین، در سال ۱۹۵۵، د توماسو از ملت آمریکای جنوبی فرار کرد. پس از یک دوره کوتاه در مسابقه، او به جای ساختن اتومبیل به جای ساختن اتومبیل ها اقدام کرد – این کار حرفه ای است و موفق تر از گذشته است.

اول د Tomaso ساخته شده روروک مخصوص بچه ها، سپس Supercar Mangusta، و پس از آن … Pantera. این یک GT با عمر متوسط بود که در ابتدا با V8 5.8 لیتری V8 پر از ۳۳۰ اسب بخار شد، یک ضربان عادلانه برای ۷۰s، که این امکان را از ۰-۶۰ مایل در ساعت (۰-۹۶ کیلومتر در ساعت) در حدود ۵٫۵ ثانیه.

دی توماسو پانترا

 

دی توماسو پانترا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

دی توماسو پانترا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

پانترا برای آن زمان مانند برخی از مدل های جادویی بسیار جادویی مانند پنجره های الکتریکی، تهویه مطبوع و غیره ارائه شده است. این نیز در بخش سرامیک بسیار سخاوتمندانه بود. از زمان تولد به دنیا آمد و به عنوان یک ماشین برای اروپا و ایالات متحده آمریکا شناخته شد و فورد آنها را از طریق نمایندگی های لینکلن مرمر در ایالت متحده آمریکا فروخت. همانطور که انتظار می رفت از یک GT GT ایتالیایی در کیفیت ۷۰ ساله کلاس رهبری نداشت، که منجر به چیزی مثبت از رویدادها شد: فورد به سمت پلت فرم برای بهبود Pantera پیشرفت کرد.

در اوایل دهه ۷۰، فورد سهم بزرگی را در De Tomaso خرید و کیفیت را ارتقا داد، با این وجود، در سال ۱۹۷۵ فورد دوباره آن را به فروش رساند؛ به این معنی نیست که De Tomasos به ایالات متحده وارد نمی شود. گفت که آنها می توانند به جای دیگری فروخته شوند.

در سال ۱۹۸۰، Pantera یک طراحی مجدد شاسی بزرگ و یک مدل جدید GT5 را راه اندازی کرد – آن را با عظیم پیچ و مهره بر روی آچار چرخ، چرخ های بزرگ و ترمز ها، و یک در و دیوار، حتی اگر همان عظیم فورد V8 نگه داشته شد. ۱۹۸۴ مدل GT5S را دیدم که نگاهی به هماهنگی بیشتری برای آرک های گسترده اش داشت، اما اگر شما می خواستید آرک کج رول را ببینید، می توانید آنها را از کارخانه سفارش دهید. این مورد مناسب دیوار اتاق خواب بود.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

دی توماسو پانترا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

دی توماسو پانترا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در سال ۱۹۸۸، V8 اصلی را به طور کامل از بین برد، به همین دلیل De Tomaso یک موتور V8 دیگر، اما به همان اندازه عظیم، تحت هود ظاهر شد. تا سال ۱۹۹۰، هنگامی که یک فورد کوچکتر، اما به همان اندازه پانچ، فورد ۵٫۰ جایگزین آن شد.

در طول عمر ۲۱ ساله خود، Pantera از کمپانی کمپانی ایتالیایی GT به فدراسیون سوپراسپرت رفت و سپس به پوستر کمپانی ایتالیایی پرداخت. ممکن است یک اسب برهنه بر روی بینی نداشته باشد، اما به راحتی یکی از جالبترین اتومبیلهایی است که تا به حال تولید شده است.

اوه، نشان De Tomaso ترکیبی از پرچم آرژانتین و مارک گاو مزرعه است که بنیانگذار شرکت Alejandro de Tomaso بزرگ شد. چگونه بسیاری از ماشین ها شما می دانید آرم خود را به گوشت گاو نر بسیار نادر است؟

دی توماسو پانترا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

دی توماسو پانترا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *