راه حل مناسب فولکس برای مشتریان امریکایی - اجاره خودرو طباطبایی

راه حل مناسب فولکس برای مشتریان امریکایی

شرکت خودروسازی فولکس واگن چراغ سبز اولیه را برای رفع و رجوع مشکلات خودروهای دیزلی مشکل سازش با مشتریان امریکایی را دریافت کرد و لذا مشتریان آن در این کشور یک قدم دیگر به دریافت غرامت نزدیک شدند.

دارندگان آن دسته از محصولات دیزلی فولکس واگن که خودرویشان جز مدل های اعلامی از سوی شرکت است می توانند به طور کلی خودرو را به شرکت بازگردانده و یا آن که با دریافت مقداری پول به عنوان غرامت منتظر اعلام فراخوان بمانند.

اما حالا شرکت یک ابزار آنلاین را ارائه کرده که به این مشتریان امکان معرفی مدل، تریم، ایالت محل فراخوان و با تفاوت واقعی میزان مصرف و آلایندگی را نشان میدهد. مشتریان می توانند از آن طریق امکان فروش خودرو به خود شرکت و یا دریافت وجهی به عنوان غرامت را پیدا کنند.

برای مثال یک مالک گلف TDI مدل ۲۰۱۱ در ایالت میشیگان با خودرویی با کارکرد ۵۰ تا ۵۵ هزار مایل می تواند خودرویش را با قیمت ۱۹۸۷۷ دلار به شرکت بفروشد و یا ۵۸۰۲ دلار غرامت دریافت کند و در ازای آن منتظر فراخوان بماند.

حدود ۵۰۰ هزار دستگاه از انواع محصولات دیزلی برند فولکس واگن و آئودی مشمول این طرح می شوند و فولکس واگن را با ضرر ده میلیارد دلاری مواجه می کنند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *