راه کار جدید پژوسیتروئن برای خودروهای سبز - اجاره خودرو طباطبایی

راه کار جدید پژوسیتروئن برای خودروهای سبز

پژوسیتروئن اعلام کرد که رویکرد متفاوتی را در مورد فناوری تولید خودروهای سبز و الکتریکی در پیش می گیرد و این کار را در راستای برنامه شرکت در رقابت مناسب در این بازار رو به رشد انجام می دهد.

این گروه خودروسازی فرانسوی تصمیم دارد سال ۲۰۲۱ هفت خودروی هیبریدی الکتریکی و چهار محصول تمام الکتریکی را در راستای برنامه تلاش تا موفقیت خود معرفی کند. بنابراین این گروه نیازمند سرمایه گذاری بیشتر در حوزه توسعه و تحقیقات است تا بتواند فناوری با صرفه اقتصادی بیشتر را ارائه و با رقبایی دیگر همچون رنو نیسان رقابت کند.

این خودروساز اعلام کرده که هم اکنون مشغول کار بر روی فناوری های جدید مرتبط با خودروهای الکتریکی است و به دنبال افزایش قدرت و برد آن ها از طریق ساخت باتری های بهتر است. پژو سیتروئن همچنین از رویکرد جدید خود برای افزایش برد این محصولات خبر داد و گفت که اگر چه هنوز چیزی قطعی نشده اما برنامه هایی را در دست دارد.

در این خودروها (مثل جی ام ولت) به جای استفاده از سامانه هیبریدی مرسوم، خودرو برای شارژ باتری ها به یک موتور احتراقی کوچک اتکا می کند. عموما حجم این موتور درحدود ۶۰۰ سی سی خواهد بود و مصرف سوخت پایینی دارد. طبق برنامه ریزی احتمالا چنین خودروهایی تا سال ۲۰۱۷ وارد مرحله آزمایش جاده ای می شوند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *