رنو کپچر
رنو کپچر

رنو کپچر مدل ۲۰۱۹

رنو کپچر

رنو کپچر در سال ۲۰۱۸ با ۲۱۴،۷۲۰ فروش در سال ۲۰۱۸ به فروش رسانده است. این یک موفقیت چشمگیر برای این شرکت با الماس الماس با توجه به این است که مدل در حال پایان دادن به چرخه عمر خود است و زمانی که فروش معمولا پایین می آید. تقاضا سالانه سالم باقی ماند، اما با توجه به آمار فروش منتشر شده توسط JATO Dynamics، Captur هنوز هم فروش بیشتری نسبت به بخش دوم B-segment Dacia Duster (182،۱۰۰ یا ۲۲٪ بیشتر از سال ۲۰۱۷) را تولید کرد.

اجاره خودرو

رنو کپچر
رنو کپچر

رنو در روزهای دیگر، با تست تقاطع شهر گشت و گذار در هوای سرد در نزدیکی دایره قطب شمال، ظاهر شد. نمونه اولیه مخفی شده از استقامت از جلو به عقب، پنهان کردن چیزی است که به نظر می رسد فلز آماده تولید و چراغ نهایی است. پس از دیدن Clio جدید، ما واقعا نیاز به یک توپ کریستال را به آینده در آینده Captur و طراحی آن نیاز نیست.

همانطور که در مورد سوپرمینی پنجمین نسل است، طراحی بیرونی به احتمال زیاد تکامل ظریف با نشانه های مگانی نسبت به Captur است. در بازار کالیفرنیا که در آن Clio برای آخرین قسط بسیار پیچیده تر شده است، می توان از یک بازار فشار قوی استفاده کرد. با Captur که اساسا یک نسخه متقاطع Clio (تصویر زیر است)، باید یک داستان مشابه با داخل آن باشد.

رنو کپچر
رنو کپچر

این فقط یک مسئله زمان است که ما می توانیم در مورد موتورها و گیربکس ها یاد بگیریم که Captur از آن استفاده خواهد شد؛ به عنوان آینده موتور نمایش ژنو، رویدادی است که رنو در مورد بیت های نفتی Clio صحبت خواهد کرد. هتشکک Subcompact شیک در اولین روز مطبوعاتی نمایشگاه خودرو در سوئیس اولین بار در ۵ مارس در روز ۵ مارس حضور خواهد داشت.

موتورهای بنزینی توربو شارژ ۱٫۳ لیتری با چهار سیلندر سه سیلندر را به نمایش بگذارید، این خودرو با مرسدس بنز و همچنین در آخرین کلاس A ارائه شده است. آشنا ۱٫۵ لیتری dCi باید در کنار آن نیز با وجود کاهش محبوبیت دیزل در اروپا، در حالی که یک هیبرید پلاگین می تواند در چرخه عمر مدل بعدی به پایان برسد.

اجاره ماشین بدون راننده

رنو کپچر
رنو کپچر

همانطور که در زمانی که ما شاهد ارتقاء Captur می بینیم، یک نمایش رسمی می تواند در نیمه دوم سال، احتمالا در ماه سپتامبر در موتور المپیک ۲۰۱۹ فرانکفورت انجام شود.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *