پژو ۵۰۸ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

رونمایی از پژو ۵۰۸ با عکس های جدید این خودرو

پژو ۵۰۸

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی پژو ۵۰۸ تقریبا به طور کامل بر روی مجموعه ی SUV متمرکز شده است، که در حال حاضر شامل ۲۰۰۸، ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ می شود، اما ممکن است به زودی با یک مشتق دیگر، ۴۰۰۸ کوپه SUV، پیوست شود. با این حال، شرکت فرانسوی ۵۰۸ سدان خود را نادیده می گیرد، که نسل جدید نامطلوب را در ژانویه نمایشگاه ژنو در اوایل ماه مارس دریافت خواهد کرد.

 

پژو 508 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پژو ۵۰۸ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پژو ۵۰۸

در حالی که این اطلاعات در حال حاضر به طور رسمی تایید نشده است، خودروی اخبار به نقل از منبع نزدیک به سازنده خودرو، که ادعا می کند خودرو تجدید شده در ژنو فرود خواهد آمد. بر اساس پلت فرم جدید EMP2، که همچنین بر پایه محدوده SUV برند، ۵۰۸ جدید طراحی جدیدی به دست می آورد که بر اساس مفاهیم Instinct و Exalt الهام می شود. Peugeot امیدوار است با دادن سدان طراحی جذاب تر، Peugeot 508 بتواند بهتر از رقبای خود در بخش اروپایی D رقابت کند.

طراحی شده از سوی زمین، وسیله نقلیه متوسطه همچنین یک درایو کاملا جدید به دست خواهد آورد که توسط داشبورد دیجیتال i-Cockpit شرکت، که در حال حاضر برای ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ Duo موجود است، تحت کنترل قرار خواهد گرفت. مواد با کیفیت بالا و کیفیت ساخت بهتر نیز برنامه ریزی شده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

پژو 508 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پژو ۵۰۸ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

با توجه به مبانی مشترک با ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸، موتورهای مربوط به موتور، انتظار دارند که مجموعه ای از موتورهای توربو بنزینی و دیزلی آشنا باشند. این شامل ۱٫۲ توربو گاز، و همچنین ۱٫۶ و ۲٫۰ turbodiesels است. در نهایت، یک نسخه هیبریدی plug-in نیز به محدوده پیوست، اما هیبریدی دیزلی الکتریکی یک بار انقلابی در گذشته باقی خواهد ماند.

در مقایسه با مدل که هنوز هم در حال فروش است Peugeot امیدوار است که طراحی مجدد ۵۰۸ جایگزین بسیار قوی تر برای Volkswagen Passat، Ford Mondeo و Trio Super Skoda در بخش Midas در قاره قدیمی خواهد بود. سال گذشته، شرکت فرانسوی ۲۲،۷۲۴ نمونه از این مدل را ارائه داد که ۳۹ درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است.

PSA احتمالا همچنان به جمع آوری ۵۰۸ در رن، فرانسه و در ووهان، چین ادامه خواهد داد.

 

پژو 508 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

پژو ۵۰۸ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *