زندگی لاکچری با کمترین هزینه

زندگی لاکچری با کمترین هزینه

زندگی لاکچری

زندگی لاکچری

این روز ها زندگی لوکس و لاکچری مهم ترین دغدغه مردم شده است. همه به دنبال خاص بودن در زندگی هستند و میخواهند. تفاوتشان را نسبت به دیگران با ظاهر زیبا بیان کنند،اینکه ظاهر لوکسی در زندگی خود به وجود بیاوریم از دید بعضی از افراد افراط گرایی یا نادرست است، عقاید هر شخص بنا به شرایط زنگی اش کملا متفاوت می باشد.

لاکچری - زندگی لوکس -ماشین فراری - عکس لاکچری - زندگی لاکچری

معنی لاکچری 

(Luxury) لاکچری یک کلمه ابدایی است و به مرور زمان معنی به خود گرفته اما از نظر لغوی در هیچ زبانی معنی خاصی ندارد. لاکچری در زبان انگلیسی اینجوری تلفظ میشود [ لاکشری ˈlʌk.ʃɚ.i ] . تلفظ واژه لاکشری در هر دو لهجه امریکایی و بریتانیایی تقریبا مثه همه ؛ البته در لهجه امریکایی « لاکژری » هم تلفظ می شود.
واژه Luxury یک واژه انگلیسیه که البته ریشه Latin داره . شکل اولیه این واژه در زبان لتین به این صورت بوده luxus که بعدا تبدیل شد به لوکسوریا luxuria و بعدش در زبان فرانسوی قدیم به شکل luxurie تغییر کرد و در نهایت در زبان انگلیسی به شکل luxury در آمد.
چیزی که برای من عجیبه اینه که ایرانی ها رو چه حسابی این واژه رو لاکچری تلفظ میکنن شاید باور نکنید اما من افرادی رو میشناسم که رشته تحصیلی شون زبان انگلیسی بوده اما این واژه رو اشتباه تلفظ میکنن ! حتی وقتی تو گوگل واژه لاکشری رو جستجو میکنید ، خود گوگل « لاکچری » رو بهتون پیشنهاد داد

زندگی لاکچری با کمترین هزینه

اگر شما هم میخواهید خاص زندگی کنید و همه فرایندهای زندگی لاکچری برایتان فراهم شده مطمئن باشید یک خودرو خاص میتواند در کنار ظاهری لوکس شما را به یک شخص جنتلمن ایجاد کند. اجاره خودرو طباطبایی این امکان را به شما می دهد تا از بهترین و معروفترین خودرو های روز دنیا استفاده کنید. شما می توانید یک خودرو لوکس را اجاره کنید حال اینکه چه مدت باشد انتخاب شماست اگر نیازتان با ۳ روز یا ۱۰ روز اجاره کردن خودرو رفع می شود چرا یک خودرو گران قیمت خرید کنید تا نگران افت قیمت یا مستهلک شدن آن باشید. پیشنهاد ما به شما اجاره پورشه پانامرا است.

مطالب مرتبط:  

امیدوارم با مطالعه این پست کوتاه توانسته باشیم مفهوم کلمات و زندگی لاکچری با کمترین هزینه را به شما رسانده باشیم با نظرات و پیشنهادات خود ما را در ادامه این راه بزرگ یاری کنید.

 

منتظر تماس شما هستیم : ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲ 

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *